• 0
Pět zápasů, skóre 8:23 a dno tabulky. Bilance Chyše v přeboru Karlovarského kraje není zrovna oslnivá. I po čtvrtém kole navíc Sokol čeká na bodový zisk - na hřišti Rotavy totiž prohrál 1:4. Podívejte se na video.

„Od začátku jsme šli za vítězstvím, byli jsme lepším týmem,“ popisoval pro fotbalunas.cz Petr Rohan, trenér Rotavy. Jeho svěřenci Chyši jednoznačně přehráli. Už v 6. minutě vedli 1:0 po přesné hlavičce Martina Vázlera. Další branky ale přišly až po přestávce.

To se z penalty nemýlil Roman Prokop, pak se znovu hlavou prosadil Vázler. Čtvrtý zásah Rotavy přidal 71. minutě Prokop. Hosté o chvíli později jen zkorigovali skóre zásluhou Jaroslava Lábra. Rotava tak zvítězila poprvé v sezoně.

Výsledky 4. kola (6. hraného): Rotava - Chyše 4:1 (1:0), Březová - Chodov 4:0 (3:0), Lomnice - N. Sedlo 3:4 np (3:3), Král. Poříčí - Toužim 0:0, Nejdek - Hvězda Cheb 8:3 (6:1), zápas Loko K. Vary - Citice je na programu 28. září.

1. SK Toužim 6 5 0 0 0 20:7 16
2. Baník Union Nové Sedlo 6 3 1 1 1 26:13 12
3. FC Cheb 5 4 0 0 1 16:7 12
4. FK Olympie Březová 5 3 1 0 1 14:2 11
5. FK Nejdek 5 3 0 2 0 17:10 11
6. TJ Spartak Chodov 6 3 1 0 2 12:11 11
7. OSS Lomnice 5 2 1 1 1 14:13 9
8. TJ Sokol Citice 4 2 0 0 2 16:16 6