• 0
Krásné góly jim na vítězství nestačily. Fotbalisté rezervy Pardubic podlehli v 6. kole divize C Přední Kopanině 2:3 a druhou výhru v sezoně tak nepřidali. Nejen na povedenou dělovku z přímého kopu či ránu zpoza vápna se podívejte ve videu.

Pardubičtí přitom na hřišti nováčka z Kopaniny začali velmi dobře a po čtvrthodině vedli. To se Jiří Gašpar postavil k volnému kopu, vypálil přes zeď a jeho projektil zapadl pod břevno, ačkoli se tomu snažil zabránit jeden z domácích fotbalistů.

Těsně před pauzou ale Přední Kopanina zásluhou Dominika Vašuta vyrovnala a po obrátce skóre otočila. V 64. minutě se povedlo zakončení z přímého kopu i domácímu Danielu Urbanovi - 2:1. Dvoubrankový náskok zařídil Kopanině o chvíli později Vašut.

Patrik Valenta dvě minuty před koncem „utaženou“ ranou z dálky snížil, avšak pardubické „béčko“ na vyrovnání nedosáhlo.

Výsledky 6. kola: Př. Kopanina - Pardubice B 3:2 (1:1), Vysoké Mýto - Čáslav 0:3 (0:1), Letohrad - Ústí n.O. 3:2 np (2:2), Ostrá - Kutná Hora 2:1 np (1:1), Kolín - Živanice 1:3 (1:1), Trutnov - Kratonohy 0:1 (0:0), Dvůr Králové - Náchod 3:1 (2:1), zápas Chrastava - Turnov byl odložen.

1. Jiskra Ústí n.Orlicí 6 3 2 1 0 10:4 14
2. FK Čáslav 6 4 0 1 1 13:5 13
3. Sokol Živanice 6 2 3 1 0 11:8 13
4. Sportovní sdružení Ostrá 6 2 3 1 0 6:3 13
5. Dvůr Králové nad Labem 6 2 2 1 1 10:9 11
6. FK Letohrad 6 2 2 1 1 6:6 11
7. SK Vysoké Mýto 6 3 0 1 2 9:9 10
8. Sparta Kutná Hora 6 2 0 3 1 6:5 9