• 0
Rána přes zeď přesně k bližší tyči. Exligový fotbalista Tomáš Hrdlička uzavřel střelou z přímého kopu skóre v utkání mezi Hostouní a Českým Brodem na 3:0 pro hostující mužstvo. A právě vítězný Brod je po šestém kole divize B na čele tabulky. Podívejte se na video.

Slávistický odchovanec Hrdlička v lize nepatřil mezi gólově produktivní fotbalisty. Za deset let v nejvyšší soutěži nastřádal 12 branek za 162 utkání. V divizním Českém Brodu ale prokázal solidní kopací techniku, když čtyři minuty před koncem zápasu s Hostouní nachytal domácího gólmana z volného kopu.

Předtím se v dresu hostí radoval Jan Makovský. Ještě v první půli zahrával standardní situaci kousek za polovinou hřiště - a jeho střílený pokus zapadl nečekaně až do brány. Po obrátce se tentýž fotbalista prezentoval chytrým obloučkem na 2:0.

Tabulku divize B vede Český Brod o skóre před Nymburkem a Brozanami. Těsně za patnáctibodovým triem číhá Kladno.

Výsledky 6. kola: Chomutov - Velvary 1:0 (0:0), Štětí - Nymburk 0:2 (0:1), Tatran Rakovník - Brozany 3:2 np (2:2), Souš - Meteor 1:0 (0:0), Nový Bor - Kladno 4:2 (3:2), Hostouň - Český Brod 0:3 (0:1), zápasy Libiš - Neratovice a Mostecký FK - Úvaly byly odloženy.

1. SK Český Brod 6 4 1 1 0 16:2 15
2. SK Polaban Nymburk 6 4 1 1 0 16:4 15
3. Sokol Brozany, z.s. 6 4 1 1 0 15:6 15
4. SK Kladno 6 4 1 0 1 17:9 14
5. FC Nový Bor 6 2 3 0 1 11:9 12
6. FK Meteor Praha VIII 6 2 2 0 2 10:6 10
7. SK Úvaly 5 3 0 1 1 8:4 10
8. Sokol Hostouň 6 2 1 1 2 8:8 9