• 0
0:1, 2:1, 2:2. A nakonec 5:2. Fotbalisté Žatce dokázali zvrátit duel proti Brné na svou stranu a ve čtvrtém kole přeboru Ústeckého kraje znovu vyhráli. Díky tomu zůstávají se stoprocentním ziskem na čele tabulky. K výhře přispěli hezkými góly Petr Klinec či Pavel Hassman. Podívejte se na video.

Lídr ústeckého přeboru nevstoupil do utkání s Brnou ideálním způsobem. Hosté šli nečekaně do vedení už ve dvanácté minutě, když dorazil míč do prázdné sítě Jan Bartoš. Inkasovaná branka domácí zmátořila a Klinec dvěma zásahy skóre otočil - ke trefě z 36. minuty přidal nechytatelnou střelu z volného přímého kopu.

Ačkoli jeho gól přišel chvíli před pauzou, do kabin se nakonec šlo za nerozhodného stavu. Hrubky domácího krajního beka využil David Řezníček - 2:2.

Trenér Žatce do druhé půle zamíchal se sestavou a změny mu skvěle vyšly. Do závěrečného hvizdu totiž na hřišti vládlo jeho mužstvo. Po hodině hry vrátil domácím vedení po protiútoku Antonín Hynek. O pár minut později propálil obranu hostů Richard Zelinka a poslední trefu v duelu zaznamenal zmiňovaný Hassman.

Výsledky 4. kola: Kadaň - Proboštov 5:3 (4:0), Žatec - Brná 5:2 (2:2), Vilémov - Hrobce 1:2 (1:0), Litoměřicko B - Louny 2:0 (1:0), Litvínov - Horní Jiřetín 0:1 (0:0), Krupka - Srbice 3:1 (1:0), Modlany - Bílina 1:3 (0:1).

1. FK Slavoj Žatec 4 4 0 0 0 17:8 12
2. TJ Krupka 3 3 0 0 0 14:1 9
3. SK Hrobce 4 3 0 0 1 17:7 9
4. FK Louny 4 3 0 0 1 9:4 9
5. Sokol Horní Jiřetín 4 2 0 1 1 6:9 7
6. FK Bílina 3 1 1 1 0 4:2 6
7. FK Litoměřicko B 4 2 0 0 2 12:11 6
8. FK Litvínov 4 2 0 0 2 6:7 6