• 0
Fotbalisté Jaroměře zdolali ve čtvrtém kole Hořice vysoko 4:0 a vyhoupli se do čela přeboru Královéhradeckého kraje. Dosavadní lídr z Jičína totiž nestačil na Rychnov nad Kněžnou. Na zajímavé momenty se podívejte ve videu.

Hořice stále čekají na první výhru v sezoně. S Jaroměří prohrávaly od dvanácté minuty, kdy otevřel hlavou skóre Filip Korenčík. Na víc zásahů si diváci museli počkat do druhé půle, v níž hosté rozvlnili domácí síť hned třikrát.

„Herně jsme rozhodně nepropadli, ale naše šance zůstali nevyužity a naopak naše chyby soupeř potrestal,“ komentoval pro fotbalunas.cz duel vedoucí Jiskry Hořice Josef Vydra.

Jaroměř rozhodla dvěma slepenými zásahy v 64. a 65. minutě. Napřed technickou střelou do šibenice zdvojnásobil vedení hostů Jan Bano, jenž posléze vybojoval míč pro Korenčíka. V samotném závěru ještě přidal poslední čtvrtý gól Lukáš Böhm.

Výsledky 4. kola: Slavia HK - L. Bělohrad 0:1 np (0:0), Chlumec n. C. - Provodov 4:2 (0:0), Kostelec n/O. - Dobruška 3:1 (1:0), Nové Město - Libčany 1:2 np (1:1), Hořice - Jaroměř 0:4 (0:1), Č. Kostelec - Vysoká 2:0 (1:0), RMSK Cidlina - Broumov 2:0 (1:0), Rychnov n. K. - Jičín 2:1 (1:1).

1. FK Jaroměř 4 3 1 0 0 15:4 11
2. SK Jičín 4 3 0 0 1 9:2 9
3. TJ Červený Kostelec 4 3 0 0 1 9:4 9
4. SK Libčany 4 2 1 1 0 7:2 9
5. RMSK Cidlina Nový Bydžov 4 3 0 0 1 7:6 9
6. FK Kostelec nad Orlicí 4 2 1 0 1 8:5 8
7. FC Slavia Hradec Králové 4 2 0 1 1 5:3 7
8. TJ Lázně Bělohrad 4 1 2 0 1 7:8 7