• 0
Byl to trochu hokejový nájezd - Radim Prokopec postupoval zcela osamocen na gólmana Citic, pak hned čtyřikrát naznačil střelu a počkal, až si brankář sedne na zem, aby ho mohl přehodit. Cheb nakonec v dohrávce 2. kola fotbalového přeboru Karlovarského kraje zvítězil jasně 6:0. Podívejte se na video.

Výhra Chebu vzbuzuje dojem jednoznačného průběhu utkání, ale nebylo tomu tak - Citice během první půle zdatně vzdorovaly a umožnily favoritovi pouze jeden gól. V patnácté minutě otevřel skóre po úniku hostujícím bekům Václav Altman.

Ovšem druhý poločas patřil pouze jednomu mužstvu. Domácí Cheb aktivně útočil a sázel jednu branku za druhou. Exkluzivní přihrávku šajtlí za obranu dostal Jan Dvořák a zvýšil na 2:0. Poté přišel zmiňovaný „nájezd“ a sebevědomé zakončení Prokopce (na videu v čase 0:50).

Dvořákovi se nakonec podařilo zkompletovat hattrick a poslední šestý zásah domácích si připsal Petr Sedlák. Cheb je po čtyřech odehraných kolech na druhém místě tabulky, tři body za dosud stoprocentní Toužimí.

Výsledky 2. kola (4. hraného): FC Cheb - Citice 6:0 (1:0), Rotava - Toužim 2:4 (0:2), Lomnice - Chodov 3:1 (1:1), Král. Poříčí - Hvězda Cheb 2:3 np (2:2), Nejdek - Březová 1:0 (0:0), Loko K. Vary - N. Sedlo 4:3 np (3:3).

1. SK Toužim 4 4 0 0 0 17:6 12
2. FC Cheb 4 3 0 0 1 12:4 9
3. TJ Spartak Chodov 4 3 0 0 1 10:5 9
4. FK Olympie Březová 4 2 1 0 1 10:2 8
5. Baník Union Nové Sedlo 4 2 0 1 1 16:9 7
6. FK Nejdek 3 2 0 1 0 7:5 7
7. FK Hvězda Cheb 4 0 3 0 1 4:6 6
8. OSS Lomnice 3 1 1 0 1 7:9 5