• 0
Fotbalisté Holic si třetí výhrou v řadě pojistili první místo v přeboru Pardubického kraje. V Hlinsku zvládli perfektně první poločas, během kterého vstřelili tři góly a po přestávce mohli hru jen kontrolovat. Podívejte se na video.

Úvod zápasu patřil především urostlému útočníkovi Holic Tomáši Jedličkovi, závěr prvního dějství pak ozdobil krásnou individuální akcí na levé straně Lukáš Hanč, který se elegantně zbavil obránce a před bránou našel Jaromíra Krpatu.

Třígólový rozdíl v poločase už byl pro domácí nedostižný, byť některé šance přece jen přišly. „Měli pár nepříjemných gólových příležitostí, ale nás podržel výborný brankář Hlavatý,“ pochvaloval si Tomáš Čejka, vedoucí mužstva Holic, na klubovém webu.

V pořadí druhé v tabulce jsou po třech zápasech Slatiňany, které o víkendu nedaly gól Třemošnici a prohrály po penaltách, sedm bodů má na třetím místě také Žamberk, jenž hladce přemohl Choceň.

Výsledky 3. kola: Slatiňany - Třemošnice 0:1 mp (0:0), Žamberk - Choceň 4:0 (2:0), Přelouč - Svitavy 5:1 (4:0), MFK Chrudim B - M. Třebová 0:1 np (0:0), Polička - Libišany 1:2 np (1:1), Moravany - Dolní Újezd 3:1 (1:0), H. Městec - Česká Třebová 3:2 (1:1), Hlinsko - Holice 0:3 (0:3).

1. SK Holice 3 3 0 0 0 13:2 9
2. SK Spartak Slatiňany 3 2 0 1 0 9:1 7
3. 1.FC Žamberk 3 2 0 1 0 7:1 7
4. FK Česká Třebová 3 2 0 0 1 6:3 6
5. Sportovní kluby Polička 4 1 1 1 1 4:5 6
6. Slovan Moravská Třebová 3 1 1 0 1 6:3 5
7. ŽSK Třemošnice 3 1 1 0 1 5:4 5
8. FC Libišany 3 1 1 0 1 3:3 5