• 0
Příjmení Koller a střílení gólů patří k sobě. Ve čtvrtém kole fotbalové divize E to potvrdil Martin Koller z Přerova, jenž svým hattrickem výrazně přispěl k výhře 4:0 na hřišti Rýmařova. Nejen na parádní třetí branku mladého záložníka se podívejte na videu.

Favoritem zápasu přitom byla vzhledem k předchozím výsledkům domácí Jiskra, ale hrubě se jí nevyvedl úvod. Přerov totiž během osmnácti minut rozhodl o vítězi - nastřílel hned tři branky!

Napřed se už v páté minutě poprvé trefil Koller, pak připravil i druhý zásah hostů, když přešel přes dva protihráče a zpětnou přihrávkou našel Jaroslava Kryšpína, na jehož nekompromisní ránu neměl brankář šanci. Gólman domácích poté jen vyrazil střelu Romana Baly a Koller stál ve správnou chvíli na správném místě - 3:0.

„Nejeli jsme do Rýmařova jako favorit, ale v první dvacetiminutovce jsme domácím doslova sebrali vítr z plachet. Podobně jako v Novém Jičíně tým oplýval bojovností a zejména naše záložní řada dominovala,“ těšilo trenéra Oldřicha Smékala z Přerova.

Druhý poločas už byl pouhou formalitou a opět vyčníval Koller. V závěru duelu se postavil k rozehrávce volného přímého kopu a krásnou technickou ranou do horního rohu zkompletoval hattrick.

Výsledky 4. kola: Nové Sady - Havířov 1:1 (0:0), Rýmařov - Přerov 0:4 (0:3), Nový Jičín - Val. Meziříčí 0:2 (0:0), Dolní Benešov - Jeseník 2:1 (1:0), SFC Opava B - Velké Karlovice 3:1 (3:1), Kozlovice - Loko Petrovice 2:2 (1:0), Frýdlant n.O. - Hranice 0:0 (0:0), Šumperk - Pustá Polom 1:0 (1:0).

1. TJ Valašské Meziříčí 4 4 0 0 8:1 12
2. SK Hranice 4 3 1 0 9:4 10
3. MFK Havířov 4 2 2 0 6:3 8
4. SK Jiskra Rýmařov 4 2 1 1 9:6 7
5. 1.FC Viktorie Přerov 4 2 1 1 7:5 7
6. FK Kozlovice 4 2 1 1 7:6 7
7. Slezský FC Opava B 4 2 1 1 6:6 7
8. FC Dolní Benešov 4 2 0 2 6:5 6