• 0
Fotbalisté Rozvadova deklasovali ve třetím kole přeboru Plzeňského kraje „béčko“ Rokycan vysoko 5:0. Pět branek padlo i v dramatickém utkání mezi vedoucím Petřínem Plzeň a Zručí, díky gólu z poslední minuty se nakonec raduje lídr a zatím drží plný bodový zisk. Podívejte se na video.

Hlavní postavou duelu Rokycany B - Rozvadov byl hostující Lukáš Čížek. Už v deváté minutě otevřel proměněným pokutovým kopem skóre, ve druhém poločase navíc zkompletoval hattrick a výrazně se podílel na vysokém vítězství 5:0. Rokycanská rezerva stále čeká na první body.

To Petřín Plzeň patří k favoritům soutěže a svou roli zatím neomylně potvrzuje. Exdivizní celek vykročil za třetí výhrou v sezoně sebejistě a o poločase vedl 2:0 - obě branky zaznamenal Lukáš Zoubek z penalt.

Zruč, která do druhé půle nastoupila bez vyloučeného Tomáše Jelínka, dokázala zápas patřičně zdramatizovat a sahala po remíze. Nejprve se po rohovém kopu prosadil David Král, načež si na kolmici spoluhráče Petra Hucla naběhl Tomáš Valenta a vyrovnal na 2:2.

Penaltový rozstřel ale odvrátil v poslední minutě dělovkou z dálky domácí Jiří Hartl. „Náš výkon byl naprosto tragický. Od prvních minut jsme nehráli vůbec dobře, ale nakonec jsme dokázali vyhrát,“ hodnotil utkání pro fotbalunas.cz trenér Petřínu Radek Vodrážka.

Výsledky 3. kola: Rokycany B - Rozvadov 0:5 (0:1), Přeštice - Lhota 1:3 (0:1), Petřín Plzeň - Zruč 3:2 (2:0), Vejpnice - Svéradice 4:2 (1:1), Chotíkov - Nýrsko 3:2 (2:2), Stříbro - Rapid Plzeň 2:1 (0:0), Luby - Bolevec 3:2 np (2:2), Holýšov - Domažlice B 2:3 np (2:2).

1. SK Petřín Plzeň 3 3 0 0 0 7:3 9
2. Sokol Lhota 3 2 0 1 0 9:6 7
3. Start VD Luby 3 1 2 0 0 4:3 7
4. SKP Okula Nýrsko 3 2 0 0 1 7:5 6
5. TJ Zruč 3 2 0 0 1 6:4 6
6. FO Baník Stříbro 3 2 0 0 1 3:3 6
7. TJ Rozvadov 3 1 1 0 1 10:7 5
8. FC Chotíkov 1932 3 1 1 0 1 4:4 5