• 0
Souboj prvního s druhým v rámci fotbalové MSFL se zvrhl v jednoznačnou záležitost domácího Vyškova. Před čtvrtým kolem soutěže druhý tým nasázel vedoucím Otrokovicím tři góly za poločas, ve druhém dějství své vedení ještě zvýšil. Podívejte se na video.

Šlágr čtvrtého kola Moravskoslezské fotbalové ligy byl rozhodnutý brzy. Gól Přerovského a dvě trefy Sečkáře stanovily tříbrankový poločasový rozdíl. „Od začátku jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali ofenzivní činností, navíc nás podržel brankář Kollár, který zlikvidoval penaltu,“ připomněl domácí kouč Jan Trousil důležitý moment prvního poločasu.

Po změně stran sice zmírnil skóre hostující Šuranský, jenž využil chybné rozehrávky domácích. V závěrečné desetiminutovce ale Vyškov dalšími dvěma góly stvrdil zisk tří bodů. „S přístupem hráčů jsem spokojený, ale musíme se vyvarovat zbytečných výpadků v obraně,“ pokračoval trenér Trousil, bývalý fotbalista Slovácka či Brna, ve svém hodnocení pro klubový web.

Na druhém místě tabulky je po čtyřech odehraných zápasech vinou horšího skóre Uničov. Také on - stejně jako Vyškov - vyhrál o víkendu s pěti nastřílenými góly, které inkasoval Hlučín.

Výsledky 4. kola: Kroměříž - Blansko 0:0 (0:0), HFK Olomouc - Líšeň 2:1 (2:0), Petřkovice - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0), Vyškov - Otrokovice 5:1 (3:0), Uničov - Hlučín 5:1 (2:0), Slovácko B - Hulín 3:2 (2:0), Fastav Zlín B - Mohelnice 2:1 (1:0), Třebíč - Velké Meziříčí 3:1 (2:0).

16. FK Mohelnice 4 0 1 3 4:9 1

Fotbalové EURO 2024 se bude hrát od 14. června do 14. července 2024 v deseti neměckých městech. Čtyřiadvacet účastníků bude rozděleno do šesti čtyřčlenných skupin. Čeští fotbalisté se v základní skupině střetnou s Portugalskem, Tureckem a vítězem baráže, který vzejde z čtveřice Řecko, Gruzie, Kazachstán a Lucembursko.