• 0
Karlovarský fotbalový přebor bývá tradičně bohatý na brankové příděly. Pod jeden takový se podepsali hráči Nového Sedla, kteří v dohrávce 1. kola deklasovali nováčka z Rotavy 10:3. Hned šest domácích branek navíc zařídil jediný hráč - Josef Vican. Podívejte se na video.

Už od prvních minut bylo jasno, kdo opanuje souboj mezi Novým Sedlem a Rotavou. První branku měli na svědomí hosté, avšak Petr Jandora nešťastně zamířil do vlastní sítě. Poté se poprvé v zápase ozval Josef Vican a přesnou hlavičkou zvýšil na 2:0.

Nadvláda Nového Sedla pokračovala a fotbalisté Baníku Union v první půli vlastně utkání rozhodli, jelikož do kabin se šlo za stavu 5:1. Trefili se Radek Kaňok, Bedřich Rychna a opět Vican. Na straně Rotavy jen korigoval Miroslav Jandora.

Po obrátce opět úřadoval kanonýr Vican, jenž ke svým dvěma zásahům přidal ještě úctyhodné čtyři trefy a hlavně díky jeho dvěma hattrickům nakonec Nové Sedlo zvítězilo vysoko 10:3.

„Naše hra nebyla úplně skvělá, ale soupeř nepřijel v dobré formě,“ glosoval výsledek pro fotbalunas.cz Stanislav Suchý, trenér Nového Sedla.

Výsledky 1. kola (3. hraného): Březová - Lomnice 5:1 (2:1), Citice - Chyše 7:2 (3:2), N. Sedlo - Rotava 10:3 (5:1), Toužim - FC Cheb 3:1 (0:1), Hvězda Cheb - Loko K. Vary 2:1 np (1:1), Chodov - Král. Poříčí 4:1 (2:0).

1. SK Toužim 3 3 0 0 0 13:4 9
2. TJ Spartak Chodov 3 3 0 0 0 9:2 9
3. FK Olympie Březová 3 2 1 0 0 10:1 8
4. Baník Union Nové Sedlo 3 2 0 0 1 13:6 6
5. FC Cheb 3 2 0 0 1 6:4 6
6. FK Nejdek 2 1 0 1 0 6:5 4
7. FK Hvězda Cheb 3 0 2 0 1 2:4 4
8. TJ Sokol Citice 2 1 0 0 1 8:6 3