• 0
Byl to jeho zápas. Sebastian Palla se ve čtvrtém kole fotbalového přeboru Jihomoravského kraje předvedl náramně - v duelu mezi Bučovicemi a Moravskou Slavií vstřelil všechny čtyři góly domácích. Ti slaví po výsledku 4:1 první vítězství v soutěži. Podívejte se na video.

Palla se poprvé radoval už na začátku utkání. Ve třetí minutě nasprintoval za obranu, nerozpakoval se a šajtlí prodloužil přesný lob za brankáře hostů. Krátce před přestávkou přidal druhý gól v zápase - stoupl si k rozehrávce volného kopu a milimetrově přesnou ranou zvýšil na 2:0.

Hattrick uzavřel bučovický útočník nedlouho po začátku druhého poločasu, když proměnil nařízený pokutový kop. Branku číslo čtyři poté přidal po podobné akci jako před prvním zásahem. Fotbalisté Moravské Slavie Brno pak alespoň snížili, ale na vyrovnání už nezbyl čas.

Výsledky 4. kola: Novosedly - Mutěnice 0:5 (0:2), Vojkovice - Lanžhot 2:2 (0:2), Ivančice - Sparta Brno 0:0 (0:0), Bohunice - Boskovice 3:0 (0:0), Rousínov - Bystrc 1:3 (0:2), M. Krumlov - Bosonohy 3:2 (3:0), AFK Tišnov - Ráječko 2:2 (2:2), Bučovice - Moravská Slavia 4:1 (2:0).

1. FK Mutěnice 4 4 0 0 17:2 12
2. SK Olympia Ráječko 4 3 1 0 12:6 10
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 4 3 0 1 11:6 9
4. FC Boskovice 4 3 0 1 8:8 9
5. TJ Sokol Lanžhot 4 2 2 0 13:5 8
6. AFK Tišnov 4 2 2 0 12:7 8
7. FC Ivančice 4 2 2 0 11:8 8
8. TJ Tatran Bohunice 4 2 1 1 7:4 7