• 0
Fotbalisté Chebu zvítězili v předehrávaném 13. kole přeboru Karlovarského kraje nad Novým Sedlem 3:1 a udrželi si stoprocentní bilanci. Nejdku se tolik nedařilo, na hřišti Lomnice získali dva body za výhru po penaltách domácí hráči. Podívejte se na video.

Nové Sedlo přitom v Chebu jako první slavilo vstřelenou branku. Ve 24. minutě si na centr z rohového kopu na zadní tyči počkal Josef Vican a neměl problém dopravit balon do prázdné sítě. Domácí ale ještě během první půle skóre otočili.

Pod oba zásahy se podepsal Radim Prokopec - nejprve pěknou střelou pod břevno v 36. minutě vyrovnal, potom chvíli před pauzou proměnil centr z pravé strany. Cheb po obrátce své vítězství pojistil třetím gólem.

„Po vstřelené brance jsme přestali hrát, byl to z naší strany jeden z nejhorších výkonů za poslední dva roky,“ rozčiloval se Stanislav Suchý z Nového Sedla v rozhovoru pro fotbalunas.cz.

Fotbalisté Lomnice se s Nejdkem přetahovali o výhru během celého zápasu. V první půli museli dotahovat ztrátu, ve druhé na chvíli vedli, avšak hosté opět otočili skóre. Když už se zdálo, že domácí nezískají ani bod, tak dvě minuty před koncem dovedl utkání do penaltového rozstřelu Pavel Veselý. V pokutových kopech byla úspěšnější Lomnice.

Výsledky 13. kola (2. hraného): FC Cheb - N. Sedlo 3:1 (2:1), Chyše - Toužim 2:6 (2:1), Rotava - Hvězda Cheb 1:2 np (1:1), Lomnice - Nejdek 4:3 np (3:3), Král. Poříčí - Březová 0:1 np (0:0), Loko K. Vary - Chodov 0:1 (0:1).

1. SK Toužim 2 2 0 0 0 10:3 6
2. TJ Spartak Chodov 2 2 0 0 0 5:1 6
3. FC Cheb 2 2 0 0 0 5:1 6
4. FK Olympie Březová 2 1 1 0 0 5:0 5
5. FK Nejdek 2 1 0 1 0 6:5 4
6. Baník Union Nové Sedlo 2 1 0 0 1 3:3 3
7. OSS Lomnice 1 0 1 0 0 3:3 2
8. FK Hvězda Cheb 2 0 1 0 1 1:3 2