• 0
Divácky atraktivní podívanou přinesl souboj mezi fotbalisty Polné a Vrchoviny. Ve třetím kole divize D zvítězilo domácí mužstvo Slavoje 5:3. Nejen na momenty z tohoto utkání se podívejte ve videosestřihu.

Přes dvě stovky přihlížejících sledovaly, kterak už v páté minutě utkání otevírá skóre domácí Jan Urbánek. Na jeho trefě se velkou měrou podílel brankář Vrchoviny, jenž nedokázal zkrotit střelu z volného kopu doprostřed brány.

Hosté ale téměř okamžitě odpověděli. Obraně Polné uprchl Miroslav Kovář a technickou ranou kolem gólmana vyrovnal. Oba celky se v prvním poločase prosadily ještě jednou.

Kuriózním zásahem vracel vedení na domácí stranu Marek Šimek - Polná rozehrála pěkný signál z rohu, avšak hráči na velkém vápně nesedla střela. Do její dráhy se ale postavil právě Šimek a tečí změnil stav na 2:1. Krátce před přestávkou srovnal z nařízené penalty Lukáš Michal.

Ve druhém dějství však vládlo už jen domácí mužstvo. Ve 49. minutě si na centr z pravé strany naběhl Tomáš Válek a nedal brankáři šanci. O chvíli později zvýšil na 4:2 dorážkou Jiří Fadrný, Slovan navíc přidal ještě pátý gól a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Nezměnil to ani druhý penaltový zásah Michala ze závěru zápasu.

Výsledky 3. kola: Bystřice n.P. - Holešov 3:1 (3:0), Břeclav - Bzenec 0:1 (0:0), Rosice - Brumov 3:0 (1:0), Hodonín - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0), Slavičín - Tasovice 0:0 (0:0), Slavoj Polná - Vrchovina 5:3 (2:2), Pelhřimov - Velká Bíteš 1:0 (0:0), Stará Říše - Uherský Brod 1:1 (1:0).

1. FK Hodonín 3 3 0 0 11:3 9
2. FC Slovan Rosice 3 3 0 0 7:0 9
3. FC TVD Slavičín 3 2 1 0 6:2 7
4. Slovan Bzenec 3 2 0 1 7:2 6
5. Slavoj Polná 3 2 0 1 7:5 6
6. MSK Břeclav 3 2 0 1 3:1 6
7. FK Pelhřimov 3 2 0 1 3:4 6
8. TJ Sokol Tasovice 3 1 1 1 4:2 4