• 0
Vysoké výhry zaznamenala ve druhém kole fotbalové divize A mužstva Motorletu Praha a Sedlčan. První jmenovaní i díky pěkné ráně vnějším nártem Martina Čáchy zdolali Sušici 6:0. O jednu branku méně nasázely Sedlčany týmu Ostrova, akrobatickým volejem uzavřel svůj hattrick Dominik Němec. Podívejte se na video.

Fotbalisté Motorletu, kteří se díky tříbodové výhře dotáhli na vedoucí Aritmu, si proti Sušici zastříleli pořádně až po výměně stran. První poločas ovládli na domácím hřišti 2:0, v tom druhém nasázeli poslednímu celku tabulky čtyři góly.

Do záznamu o utkání se ke každé trefě zapisoval jiný střelec. To v Sedlčanech se o tři z pěti branek postaral jediný hráč - Dominik Němec. Právě on rozjel kanonádu proti Ostrovu už v osmé minutě, o dvacet minut později měl „splněno“.

Po centru z pravé strany se akrobaticky položil do míče a zkompletoval hattrick. Sedlčany ještě v první půli přidali jeden gól a druhý poločas se tak dohrával takřka z povinnosti, což potvrdil obránce domácího týmu Tomáš Řehák: „Hosty jsme k ničemu nepustili a směrem dopředu jsme konečně dokázali proměnit šance, které jsme měli. Druhá půle se více méně dohrávala,“ uvedl pro server fotbalunas.cz.

Výsledky 2. kola: Motorlet Praha - Sušice 6:0 (2:0), Aritma Praha - Rokycany 2:1 (1:1), Čížová - Český Krumlov 6:0 (2:0), Doubravka - Mar. Lázně 1:2 np (1:1), Dobříš - Karlovy Vary 2:3 np (2:2), Sedlčany - Ostrov 5:0 (4:0), Jankov - Roudné 1:2 np (1:1), Klatovy - Admira Praha 2:1 np (1:1).

1. SK Aritma Praha 2 2 0 0 0 4:1 6
2. FK Motorlet Praha 2 1 1 0 0 7:1 5
3. SK Klatovy 1898 2 1 1 0 0 3:1 5
4. 1.FC Karlovy Vary 2 1 1 0 0 4:3 5
5. MFK Dobříš 2 1 0 1 0 6:3 4
6. SK Jankov 2 1 0 1 0 4:2 4
7. SK Senco Doubravka 2 1 0 1 0 2:1 4
8. Sokol Čížová 2 1 0 0 1 7:2 3