• 0
Fotbalisté Litoměřicka v minulém týdnu šokovali v národním poháru prvoligovou Příbram, avšak nováčkovi ČFL se v novém ročníku zatím nevede podle představ. Ve 2. kole podlehl lídrovi soutěže Loko Vltavín 1:4 a stále čeká na první body. Podívejte se na video.

Minulé úterý se postarali o senzaci, když ve druhém kole MOL Cupu vyřadili (byť špatně hrající) Příbram. V ČFL ale fotbalisté Litoměřicka na obdobně skvělý výsledek stále čekají.

Ve druhém kole přivítali na domácím hřišti favorizovaný Loko Vltavín, který z lavičky diriguje bývalý reprezentant Martin Frýdek starší. A pražský klub už v prvním poločase potvrdil, že si přijel pro druhou výhru v sezoně. Ve 25. minutě se prosadil důrazný Jan Hodas.

Po přestávce zužitkoval parádní pas za obranu David Pozníček, kterého ještě doplnil povedeným přímým kopem Michal Schindler. Domácím se alespoň podařilo snížit - a vsítit premiérový gól v ČFL -, nicméně poslední slovo měli hosté. Díky vítězství 4:1 figurují v čele tabulky.

Výsledky 2. kola: Olympia HK - Převýšov 0:3 (0:1), Písek - Benešov 1:2 np (1:1), Litoměřicko - Vltavín 1:4 (0:1), MFK Chrudim - Zápy 1:3 (1:2), Králův Dvůr - Štěchovice 2:1 (1:0), Hořovicko - MAS Táborsko B 2:0 (0:0), Tachov - Domažlice 0:1 (0:1), Benátky - Vyšehrad 1:3 (0:0), Jirny - Dobrovice 5:1 (4:0).

1. Loko Vltavín 2 2 0 0 0 7:3 6
2. Jiskra Domažlice 2 2 0 0 0 6:3 6
3. FK Králův Dvůr 2 2 0 0 0 6:3 6
4. SK Převýšov 2 1 1 0 0 4:1 5
5. FK Slavoj Vyšehrad 2 1 0 1 0 4:2 4
6. FK TJ Štěchovice 2 1 0 0 1 5:2 3
7. SK Viktorie Jirny 2 1 0 0 1 8:6 3
8. FC Olympia Hradec Králové 2 1 0 0 1 5:4 3