Dostál: Ve snu mi kdosi řekl, že změním historii

12:30,  aktualizováno  17. srpna 5:34

Česká výprava získala na olympiádě v Riu de Janeiru sedmou medaili - kajakář Josef Dostál vybojoval na kilometrové trati druhé místo. Kanoista Martin Fuksa skončil na stejně dlouhé trati šestý. Běžkyně Zuzana Hejnová postoupila do finále 400 metrů překážek, podobně se dařilo i Barboře Špotákové v oštěpu, Jakub Holuša je zase na trati 1500 metrů v semifinále. celý článek

12. DEN OH: První stříbro vybojoval Dostál, Hejnová i Špotáková ve finále

M66i60c32h48a39l
F31a20l22t63u41s
co zde místní diskutéři čekali ohlědně počtu medailí? 15, 13? Zcela reálný pohled i sázkových kanceláří je 9, popř. 10...
S39t97a89n15d75a
K96a49f94k60a
Ty kráso, ten Španěl? Ten zapnul slušný motorky na tu poslední třístovku... Ale Dostál taky parádně, gratulace!
T37o12m26á30š
G90a37j60d43a
Btw krpalek si jel pro medaili uz do londyna a dopadl mnohem hur nez fuksa dnes.. a ted je za boha..