• 0
Na jeho krásnou trefu zpoza vápna do šibenice byl brankář Uničova krátký. Kapitán Líšně Martin Matoušek zařídil svému týmu v prvním kole fotbalové MSFL bod za remízu 1:1. Hráči Otrokovic také stříleli pěkné branky a deklasovali HFK Olomouc vysoko 4:0. Podívejte se na video.

Fotbalisté Líšně přivítali před 275 diváky Uničov a na tabuli dlouho svítily dvě nuly. Tento stav změnil až v 76. minutě Aleš Krč, jenž s přehledem zakončil jeden z brejků hostů.

Domácí ale přeci jen vydolovali na úvod sezony alespoň bod. A jakým způsobem! V 86. minutě kopali roh, který ale obrana Uničova odvrátila na velké vápno. Tam si na balon počíhal kapitán Matoušek, z voleje se do něj opřel a parádní dělovkou do levé šibenice rozhodl o dělbě bodů.

Na čelo tabulky vyšplhaly po prvním kole díky nejvyššímu výsledku Otrokovice. O vysokém vítězství 4:0 nad HFK Olomouc rozhodli domácí hráči už v prvním dějství, které opanovali 3:0. Gólovou podívanou rozjel krásnou ranou z dálky Ondřej Šuranský, na nějž navázal dvěma zásahy Marek Vavruša. Poslední branku Otrokovic zaznamenal po změně stran pěkným lobem Robin Elšík.

Výsledky 1. kola: Spartak Hulín - HFK Třebíč 3:1 (1:0), Sigma Olomouc B - HS Kroměříž 2:0 (0:0), Blansko - FC Hlučín 1:2 (0:0), SK Líšeň - SK Uničov 1:1 (0:0), MFK Vyškov - Petřkovice 3:1 (2:0), Velké Meziříčí - Mohelnice 4:3 (3:2), 1.FC Slovácko B - Fastav Zlín B 2:0 (1:0), Otrokovice - HFK Olomouc 4:0 (3:0).

1. FC Viktoria Otrokovice 1 1 0 0 4:0 3
2. SK Spartak Hulín 1 1 0 0 3:1 3
3. MFK Vyškov 1 1 0 0 3:1 3
4. SK Sigma Olomouc B 1 1 0 0 2:0 3
5. 1.FC Slovácko B 1 1 0 0 2:0 3
6. FC Velké Meziříčí 1 1 0 0 4:3 3
7. FC Hlučín 1 1 0 0 2:1 3
8. SK Líšeň 1 0 1 0 1:1 1