Portugalci jsou mistři Evropy, porazili Francii

0:59

V předchozích zápasech mistrovství Evropy odehrál jen třináct minut. Přesto právě portugalský fotbalista Éder rozhodl finále proti Francii (1:0), když ve druhém prodloužení zapadla jeho střela z dálky přesně k tyči. „Ten gól mi předpověděl Cristiano Ronaldo,“ řekl šťastný střelec. celý článek

Finále Eura rozhodl Éder: Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl

P91e76t52r
A53n12d20e51r43l29e
Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl. . . .Krystýna je i vědma.
M40i96c49h73a54l
G13i49a82c94i33n48t78o59v
Chlapče, nebýt toho volejbalu, za který byl potrestaný Koscielny, tak bych Ti ten gól i přál. Nicméně stalo se, i tak...
M73a94r75t11i70n
S69e39d59i54v65y
No a pokračujme v řetězci kdyby, tu ruku tam měli úplně stejně oba, on za to nemůže stěžuj si na rozhodčího.... počkat...