• 0
Očekával se vyrovnaný souboj sousedů v tabulce, ale nakonec měl duel 29. kola fotbalové divize A mezi Čížovou a Rokycany jednoznačný průběh. Hostující mužstvo totiž nasázelo v obou poločasech po dvou brankách a zvítězilo 4:0. Na zajímavé momenty se podívejte ve videu.

„Do zápasu jsme vstoupili hodně oslabení, chybělo nám pět lidí ze základu,“ vysvětloval vedoucí Čížové Vladimír Vávra překvapivě vysoké skóre. Jeho svěřenci sice začali utkání lépe, ale ve 22. minutě se radovali hosté z Rokycan - Jan Klír proměnil rychlý kontr a otevřel skóre.

I druhý gól hostí padl po protiútoku, krátce před přestávkou se prosadil Pavel Aubrecht. Jak rokycanští skončili první půli, tak začali druhou. Už ve 49. minutě zvýšil na 3:0 Daniel Skopový. Poslední branku utkání vsítil ranou z pětadvaceti metrů Lukáš Aubrecht.

„Organizovanou a disciplinovanou hrou jsme byli v zápase lepší, daleko efektivnější a dopředu přímočařejší, což zápas rozhodlo,“ uvedl pro fotbalunas.cz trenér Pavel Aubrecht starší.

Výsledky 29. kola: Čížová - Rokycany 0:4 (0:2), Doubravka - Karlovy Vary 1:0 (1:0), Aritma Praha - Hořovicko 0:1 (0:0), Český Krumlov - Třeboň 0:1 np (0:0), Roudné - Milevsko 5:1 (2:1), Nové Strašecí - J. Hradec 6:1 (3:1), Sedlčany - Klatovy 1:2 np (1:1), Motorlet Praha - Petřín Plzeň 7:1 (4:0).

1. Hořovicko 29 22 0 0 7 76:27 66
2. Motorlet Praha 29 15 7 2 5 62:25 61
3. Karlovy Vary 29 16 3 3 7 62:33 57
4. Klatovy 29 15 3 3 8 57:39 54
5. Doubravka 29 12 3 6 8 52:34 48
6. Čížová 30 14 2 1 13 53:50 47
7. Aritma Praha 29 12 1 8 8 47:37 46
8. Rokycany 29 12 3 4 10 47:40 46