• 0
Fotbalisté Písku porazili ve 33. kole ČFL na domácím hřišti Chrudim 2:1. Hosté sice vedli, ale pak pohotovou a povedenou ranou z voleje srovnal skóre Řehák a Písek ještě do přestávky skóre otočil. Podívejte se na video.

Všechno podstatné se odehrálo už před pauzou. Petr Rybička otevřel skóre v 17. minutě a dal tak hostům ještě naději na postupové umístění. Šance Chrudimi ale rapidně poklesly poté, co parádní střelou vyrovnal Petr Řehák po půl hodině hry.

Domácí fotbalisté Písku pak do poločasu skóre otočili, když se radoval Martin Voráček. Chrudim se na vyrovnání nezmohla a navíc se propadla na pátou pozici tabulky.

Výsledky 33. kola (35. hraného): Písek - MFK Chrudim 2:1 (2:1), MAS Táborsko B - Brozany 3:0 (3:0), Domažlice - Čáslav 3:0 (1:0), Převýšov - Králův Dvůr 2:1 (1:0), Viktoria Žižkov - Benešov 5:1 (3:0), Most - Vltavín 1:5 (0:2), Kolín - Tachov 1:2 (1:0), Jirny - Zápy 2:0 (1:0), Štěchovice - Benátky 0:2 (0:2). Poznámka: Mostu bylo odečteno 6 bodů za to, že v minulosti nezaplatil za zahraničního hráče. Union 2013 ze soutěže odstoupil, jeho výsledky byly anulovány.

1. Jirny 35 24 2 3 6 67:40 79
2. Zápy 35 22 5 2 6 63:35 78
3. Žižkov 35 23 1 5 6 81:31 76
4. Loko Vltavín 35 21 3 5 6 78:37 74
5. Chrudim 35 22 2 3 8 78:34 73
6. Domažlice 35 18 5 2 10 64:48 66
7. Dobrovice 35 16 5 2 12 72:50 60
8. Písek 35 15 5 4 11 50:43 59