• 0
Obránce zpracoval míč u autové čáry zhruba na úrovni velkého vápna své půlky. Dalších pět fotbalistů Polné se následně zapojilo do kombinace, kterou završil bývalý ligový hráč Jihlavy Jan Urbánek mazáckou levačkou, a zvýšil tak na 2:0 pro domácí. Urbánek v utkání 29. kola divize D proti Vrchovině nakonec zkompletoval hattrick a jeho tým vyhrál jasně 4:1. Podívejte se na video.

Zápas Polné s Vrchovinou začali domácí hráči ve velkém tempu, už dvě minuty po začátku si aktivitou vynutili pokutový kop. K němu se postavil záložník Polné Jan Urbánek, jenž poslal domácí suverénní střelou do vedení.

Následně fotbalisté Polné předvedli v šesté minutě zmíněnou kombinaci, díky níž kompletně rozložili obranu Vrchoviny. Na konci souhry stál znovu Urbánek, který technickou levačku ještě stačil otřít o tyčku hostů a upravil na 2:0.

Třetí branka padla o čtvrt hodiny později z kopačky Pavla Bendy, který s neuvěřitelným citem a klidem proměnil standardní situaci. Do konce poločasu stačil zkompletovat hattrick Urbánek. Domácí záložník vystihl špatnou rozehrávku Polné a po samostatném úniku lehkým postrčením poslal míč pod padajícím gólmanem.

Vrchovina sice hned na začátku druhého poločasu snížila po ráně z úhlu Jana Nespěšného, to bylo ale gólově v duelu vše. Hráč utkání Urbánek nakonec předčasně opustil hřiště, poněvadž po potyčce u autové čáry obdržel v 80. minutě druhou žlutou kartu v klání. To ale nic neměnilo na tom, že jeho Polná porazila Vrchovinu jasným výsledkem 4:1.

Výsledky 29. kola: Rosice - Tasovice 3:1 (1:1), Přerov - Bystřice n.P. 2:1 (0:0), Slavoj Polná - Vrchovina 4:1 (4:0), Šumperk - Kozlovice 0:1 (0:0), Žďár n.Sázavou - Blansko 3:4 (1:3), Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0), Stará Říše - Uherský Brod 1:0 (1:0), Hodonín - Pelhřimov 4:1 (2:0).

1. Blansko 29 15 9 5 52:33 54
2. Hodonín 29 15 8 6 66:41 53
3. Uherský Brod 29 15 5 9 46:36 50
4. Kozlovice 29 13 9 7 50:34 48
5. Tasovice 29 13 9 7 48:36 48
6. Rosice 29 13 6 10 53:35 45
7. Stará Říše 29 12 6 11 45:38 42
8. Polná 29 12 6 11 42:53 42