• 0
1:0, 1:2, 4:2. Nesmírně vypjaté bylo klání 25. kola přeboru Libereckého kraje mezi domácím Bozkovem a třetí Českou Lípou. Diváci byli svědky dvou obratů, nakonec se z výhry 4:2 radovali fotbalisté Bozkova. Další utkání přineslo přestřelku mezi Frýdlantem a Doksy, kterou nakonec ovládli domácí hráči 4:3. Podívejte se na video.

Pět minut po začátku utkání mezi Bozkovem a Českou Lípou dosedl na hlavu domácího Lukáše Tumy přesný centr a obránce Bozkova otevřel skóre. Za necelou čtvrt hodinu ovšem hosté obrátili stav duelu, Daniel Kýček dvěma tvrdými levačkami propálil vše, co měl před sebou.

Ještě do konce poločasu se ovšem udál další obrat. Fotbalisté Bozkova předvedli zdařilé akce a jejich zakončovatel Martin Havel upravil na průběžných 3:2.

Důraz na brankovišti v druhém poločase ukázal domácí Stanislav Bejda a brankou na 4:2 v zápase plném obratů pojistil vítězství Bozkova.

V dalším duelu kola se střetly celky Frýdlantu a Doks. Domácí se v prvním poločase ujali vedení 3:1, v druhém dějství přidali čtvrtou branku a vše nasvědčovalo klidnému dohrání klání. Hosté z Doks se ovšem nevzdali a dvěma brankami ještě zdramatizovali vývoj utkání.

Domácí Frýdlant ovšem vedení nakonec uhájil a nad Doksy vyhrál 4:3. Zápas pro fotbalunas.cz stručně zhodnotil vedoucí hostů Karel Kapoun: „Škoda, že jsme nebojovali celých devadesát minut tak jako těch posledních třicet.“

Výsledky 25. kola (24. hraného): Skalice - Lomnice 5:2 (3:1), Frýdlant - Doksy 4:3 (3:1), Sedmihorky - Višňová 4:0 (1:0), Bozkov - Česká Lípa 4:2 (3:2), Košťálov - Velké Hamry 1:1 (1:1), Hejnice - Mšeno 3:1 (1:1), Železný Brod - Chrastava 3:7 (3:2).

1. TJ Spartak Chrastava 25 24 0 1 111:20 72
2. FK Sedmihorky 24 17 1 6 70:29 52
3. Arsenal Česká Lípa 24 13 3 8 44:35 42
4. Jiskra Višňová 24 11 4 9 55:47 37
5. FK Velké Hamry 24 10 6 8 56:46 36
6. SK Skalice 24 10 4 10 53:52 34
7. TJ Doksy 24 9 4 11 43:50 31
8. Slovan Frýdlant 25 9 4 12 64:73 31