• 0
V utkání 27. kola divize C mezi pražskou Admirou a Turnovem se dlouho čekalo na úvodní branku. Jako první se prosadili hostující fotbalisté, nicméně v závěrečné půlhodině dokázali domácí hráči po dvou nesmírně pohledných brankách otočit skóre. V dalším duelu přejel jasně Trutnov domácí Jaroměř 4:0. Podívejte se na video.

První poločas mezi Admirou Praha a Turnovem branku nepřinesl. Až v 54. minutě se po rohu z hranice malého vápna tvrdým projektilem prosadil hostující Daniel Hurt.

Vedení Turnovu ovšem dlouho nevydrželo, za deset minut se ke střele z dálky odhodlal Robert Turák a byla z toho výstavní trefa. Na úplný závěr utkání pak zahrávali domácí fotbalisté standardní situaci. K té se postavil Štěpán Zahálka a precizně zakroucenou ranou rozhodl o výhře Admiry 2:1.

K zápasu se pro fotbalunas.cz vyjádřil vedoucí Turnova Petr Horáček: „Admira byla v prvním poločase lepším týmem, v druhém dějství se pak hra vyrovnala. Škoda, že jsme neproměnili velikou šanci za stavu 1:1, kdy byl Havel sám před prázdnou branku a dal vedle.“

V dalším utkání kola se utkaly celky Jaroměře a Trutnova. Na konci utkání se z jasné výhry 4:0 radovali hostující fotbalisté, kteří těžili především ze skvěle řešených brejkových situací.

Výsledky 27. kola (25. hraného): Živanice - Suchdol 2:0 (1:0), Vysoké Mýto - Jablonec n.J. 1:0 (0:0), Letohrad - Kutná Hora 1:0 (1:0), Admira Praha - Turnov 2:1 (0:0), Jaroměř - Trutnov 0:4 (0:1), Dvůr Králové - Nový Bor 2:0 (2:0), Ústí n.O. - Semily (odloženo).

1. FC Olympia Hradec Králové 25 20 1 3 1 60:11 65
2. Sokol Živanice 26 16 3 1 6 63:27 55
3. Dvůr Králové nad Labem 26 12 4 2 8 61:36 46
4. FK Admira Praha 25 9 5 5 6 34:33 42
5. FK Turnov 25 11 4 0 10 44:46 41
6. FK Letohrad 25 13 0 1 11 51:41 40
7. SK Vysoké Mýto 25 10 3 3 9 42:38 39
8. MFK Trutnov 25 12 1 1 11 47:48 39