• 0
Čtyři trefy v první půli, stejný příděl ve druhé. „Béčko“ Pardubic se díky vysoké výhře 8:0 nad rezervou Letohradu vrátilo na první příčku přeboru Pardubického kraje. Hattrick zaznamenal v jednoznačném duelu 27. kola Petr Prokopec, jenž skóre symbolicky otevřel i uzavřel. Na zajímavé fotbalové momenty se podívejte ve videu.

Rezervě Pardubic pomohla k návratu na první pozici v tabulce ztráta Holic v Třemošnici - fotbalisté hostů berou pouze dva body za vítězství po penaltovém rozstřelu.

Ale popořadě.

Hned v osmé minutě se po pěkné akci poprvé (a ne naposledy) prosadil v zápase Prokopec. O pár okamžiků později se přízemní střelou prezentoval Martin Klátil a zvýšil na 2:0. Třetí branku domácích Pardubic přidal opět Prokopec, který zakončil krásnou kombinaci. První poločas uzavřel po přihrávce Davida Pánka svým druhým zásahem v duelu Klátil.

Nahrávač Pánek se po přestávce zapsal i mezi střelce, když technickou ranou proměnil protiútok Pardubic. Domácí rezerva nadělila Letohradu ještě tři góly - postupně se trefili Jan Uhlíř, Kim Daewon a hattrick zkompletoval Prokopec.

Výsledky 27. kola: MFK Chrudim B - Česká Třebová 3:1 (0:0), Choceň - M. Třebová 2:0 (0:0), Pardubice B - Letohrad B 8:0 (4:0), Třemošnice - Holice 4:5 np (4:4), Lanškroun - Slatiňany 1:2 (0:0), Polička - Žamberk 1:4 (0:1), Svitavy - Přelouč 6:0 (2:0), Moravany - Hlinsko 1:0 (0:0).

1. FK Pardubice B 27 18 3 2 4 82:30 62
2. SK Holice 27 16 7 0 4 79:36 62
3. MFK Chrudim B 27 18 2 2 5 64:39 60
4. SK Spartak Slatiňany 27 17 3 2 5 62:26 59
5. TJ Svitavy 27 16 2 3 6 77:40 55
6. FK Agria Choceň 27 14 3 2 8 40:30 50
7. FK Česká Třebová 27 10 4 4 9 42:39 42
8. Sportovní kluby Polička 27 12 1 4 10 43:48 42