• 0
Fotbalisté Oseka dali dva góly za sedm minut a právě díky skvělému závěru utkání s Rudolfovem berou alespoň bod za remízu 3:3. Na zajímavé momenty z 27. kola přeboru Jihočeského kraje se podívejte ve videu.

Hostující Osek šel ve 22. minutě do vedení, když se po chybě brankáře pohodlně prosadil Sebastian Hosnedl, avšak poté převzal plnou iniciativu domácí Rudolfov.

David Ryneš po pěkné kombinační akci vyrovnal a poté se poprvé v sezoně prosadil Jiří Hrbáč, jenž krátce před pauzou proměnil pokutový kop. Druhý poločas začal aktivněji Rudolfov, který vedl dokonce už 3:1 po zásahu Vjačeslava Baščevana.

Jenže hosté vsadili vše na jednu kartu a obrovský tlak v závěru jim vynesl alespoň bod. V 83. minutě snížil hlavičkou Martin Kroupa a na poslední chvíli dokázal vyrovnat Martin Carda po centru z rohového kopu.

„Jakoby pokropeni živou vodou jsme se v závěrečné čtvrthodince výrazně zlepšili a vytvořili si tlak,“ popisoval situace z utkání kouč Oseku Jaroslav Voříšek. „Při hře vabank, kdy se na dva rohové kopy vydal i náš gólman, se hlavou prosadil v úplném závěru Carda,“ dodal pro jihoceskyfotbal.cz trenér hostů.

Výsledky 27. kola: Čimelice - Olešník 0:6 (0:2), Písek B - Jankov 0:1 (0:1), Dačice - Dražice 1:0 (0:0), Želeč - Katovice 3:3 (2:3), Sedlice - Prachatice 1:0 (0:0), Planá n.L. - Soběslav 2:4 (0:2), Rudolfov - Osek 3:3 (2:1), Hluboká - Veselí 2:0 (0:0).

1. SK Jankov 27 20 5 2 58:17 65
2. SK Otava Katovice 27 15 7 5 59:28 52
3. FK Spartak Soběslav 27 16 2 9 59:29 50
4. FK Olešník 27 15 3 9 53:35 48
5. SK Rudolfov 27 13 6 8 48:29 45
6. TJ Osek 27 13 6 8 52:40 45
7. TJ Hluboká nad Vltavou 27 13 4 10 39:40 43
8. Sokol Želeč 27 10 9 8 46:50 39