• 0
Michal Horňák si na vápně zpracoval odražený balon, rozhlédl se, a poslal ho s ledovým klidem do šibenice. Fotbalistům Vojkovic ale krásná trefa nepomohla - na hřišti Mutěnic prohráli ve 28. kole přeboru Jihomoravského kraje 1:4. Podívejte se na video.

Postavení v tabulce nelhalo. Čtvrté Mutěnice měly proti dvanáctým Vojkovicím do začátku utkání navrch. Hned ve čtvrté minutě se prosadil Dalibor Koštuřík, jenž se během prvního poločasu trefil ještě jednou. Doplnil ho Milan Válek a do kabin se šlo za jednoznačného stavu 3:0 pro domácí.

Druhý poločas už nebyl ve znamení jednostranné převahy Mutěnic, oba týmy se jednou prosadily - nejprve korigoval skóre zmiňovanou technickou parádou Horňák. Jenže poslední slovo měli domácí, konkrétně Vít Lamáček, jenž dvě minuty před koncem uzavřel na konečných 4:1 pro Mutěnice.

Výsledky 28. kola: Ivančice - Bystrc 0:4 (0:1), Sparta Brno - FK Znojmo 2:1 (2:0), Boskovice - Moravská Slavia 3:2 (2:0), Bosonohy - Bzenec 0:2 (0:1), Rousínov - Jevišovice 1:0 (1:0), Mutěnice - Vojkovice 4:1 (3:0), M. Krumlov - Lanžhot 3:3 (1:0), Ráječko - Novosedly 0:1 (0:1).

1. Slovan Bzenec 27 23 1 3 88:30 70
2. TJ Tatran Bohunice 28 19 4 5 66:23 61
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 29 17 4 8 70:34 55
4. FK Mutěnice 28 16 5 7 57:29 53
5. FK SK Bosonohy 29 13 6 10 47:47 45
6. Tatran Rousínov 30 13 6 11 47:49 45
7. FC Sparta Brno 29 14 2 13 62:54 44
8. TJ Sokol Lanžhot 29 14 2 13 70:68 44