• 0
Nádherná kombinace a tvrdá rána z velké dálky. Ani dva pohledné góly nepomohly odvrátit fotbalistům Baťova vysokou prohru na hřišti třetích Morkovic poměrem 2:5. V dalším utkání 23. kola přeboru Zlínského kraje porazil první Holešov celek Boršice až na penalty výsledkem 3:2. Podívejte se na video.

Třetí Morkovice vstoupily do utkání s týmem Baťova v ostrém tempu. První akci zápasu proměnil už po 30 vteřinách Marek Oplt. Domácí hráči předváděli svižnou a nebezpečnou hru, za což jim byly odměnou další dvě branky. Morkovice tak šly do šaten za stavu 3:0.

Hosté se ovšem nehodlali vzdát a začátek druhého dějství patřil právě jim. Za Baťov se po parádní kombinaci přes celou útočnou polovinu do zcela prázdné branky prosadil Dominik Malát. V 56. minutě se k razantní střele odhodlal i hostující Daniel Spurný a jeho pokus skončil přímo u tyče domácí branky.

Morkovice se ovšem po dvou trefách hostů vzpamatovaly a dvěma brankami si ve zbytku klání pohlídaly vysokou výhru 5:2.

V dalším zápase kola ztratil lídr z Holešova překvapivě bod s hosty z Boršic. Lídr se na začátku druhého poločasu dostal do vedení 2:1, o které ovšem přišel až v 90. minutě po trefě hostujícího Martina Běláska.

První tým soutěže nakonec penaltový rozstřel ovládl, vyhrál výsledkem 3:2 a získal tak v utkání druhý bod.

Výsledky 23. kola: Chropyně - Slušovice 2:0 (1:0), Rožnov p.R. - Vigantice 1:0 (1:0), Holešov - Boršice 3:2 np (2:2), Morkovice - Baťov 1930 5:2 (3:0), Luhačovice - Napajedla 2:1 (1:1), Štítná n.Vláří - Provodov 1:0 np (0:0), Fryšták - Bystřice p.H. 2:1 (2:0).

1. SFK ELKO Holešov 23 15 5 1 2 66:35 56
2. FC RAK Provodov 23 14 2 2 5 70:34 48
3. FC Morkovice 23 13 2 0 8 50:42 43
4. FC Rožnov pod Radhoštěm 23 11 4 0 8 44:27 41
5. FC Fryšták 23 12 0 4 7 33:30 40
6. FK Luhačovice 22 9 4 2 7 38:39 37
7. SK Boršice 23 9 1 4 9 50:41 33
8. SK Baťov 1930 23 8 2 4 9 40:39 32