Radost i pláč. Reakce fanoušků přímo na stadionu po vítězství Realu

20:25,  aktualizováno  23:51

Fotbalisté Realu Madrid vyhráli Ligu mistrů. Finále v Miláně rozhodly pokutové kopy, v jejichž páté sérii dal vítěznou branku Cristiano Ronaldo. Atlético padlo proti svému městskému rivalovi ve finále nejprestižnější evropské soutěže podruhé během posledních tří sezon. celý článek

Real vyhrál Ligu mistrů. Finále s Atlétikem rozhodl v penaltách Ronaldo

J44a58n
N30o61v23á71k
Vítěznou čtvrtou penaltu dal Ramos
M62i31c45h78a74l
S10y91p70t71á24k
Foto Fotbal není vždy spravedlivý a nemá logiku. Opět se to ukázalo. Gól Realu padl (zřejmě) z ofsidu a bezmozci Ramos a...