• 0
Sušice, lídr přeboru Plzeňského kraje, ve 25. kole porazila Lhotu 4:1. Domácí fotbalisté ale se čtvrtým týmem tabulky prohrávali, jenže během minuty vyrovnali a skóre zvládli otočit. Podívejte se na video.

Hráče hostující Lhoty poslal do vedení ve 23. minutě Matěj Strejček, ale vedení dlouho nevydrželo - o pouhou minutu později si na balon za obranu naběhl Miroslav Vrhel a rozjásal domácí fanoušky.

Ti dostali podnět k oslavám ještě třikrát. Vrhel se trefil znovu, doplnili ho Ondřej Skrbek a Jan Skála, jenž do prázdné sítě doklepl odraženou střelu. Sušice si na čele tabulky drží tříbodový náskok, druhé Přeštice totiž rezervu Domažlic porazily až na penalty.

Výsledky 25. kola: Rapid Plzeň - Horšovský Týn 3:1 (2:0), Vejpnice - Zruč 0:1 (0:0), Chotíkov - Holýšov 0:1 (0:0), Bolevec - Mýto 2:1 (0:0), Přeštice - Domažlice B 1:0 np (0:0), Luby - Rokycany B 2:0 (1:0), Svéradice - Rozvadov 1:0 np (0:0), Sušice - Lhota 4:1 (2:1).

1. TJ Sušice 25 16 3 3 3 68:27 57
2. TJ Přeštice 25 16 1 4 4 66:23 54
3. TJ Rozvadov 25 16 1 3 5 51:24 53
4. Sokol Lhota 25 9 7 1 8 53:53 42
5. FK Svéradice 25 11 4 1 9 43:49 42
6. Jiskra Domažlice B 25 12 0 3 10 51:34 39
7. SKP Rapid Sport 25 10 3 3 9 40:39 39
8. FK Holýšov 25 11 1 2 11 50:41 37