• 0
Mistrovská kocovina na Chrastavu nedolehla. Tým, který si zajistil titul z přeboru Libereckého kraje už pět duelů před koncem, deklasoval v 23. kole Mšeno 5:0. I bez své největší hvězdy, bývalého fotbalového reprezentanta Jiřího Štajnera. Podívejte se na video.

Fotbalisté Chrastavy vstoupili do utkání přesvědčivě, už v páté minutě otevřel skóre svým pětatřicátým (!) gólem v sezoně Jakub Beneš. Další branku však 250 diváků vidělo až po přestávce.

David Sandr se trefil krátce po rozehrání druhého poločasu placírkou, poté proměnil centr Michala Rozmajzla střídající Michal Řezka, který navíc v závěrečné desetiminutovce zkompletoval hattrick. Chrastava tak porazila Mšeno 5:0.

Výsledky 23. kola (22. hraného): Frýdlant - Lomnice 3:4 (1:1), Bozkov - Višňová 4:3 (2:2), Košťálov - Česká Lípa 0:3 (0:1), Hejnice - Velké Hamry 2:10 (1:4), Chrastava - Mšeno 5:0 (1:0), Skalice - Sedmihorky 0:3 (0:0), Železný Brod - Doksy 1:1 (1:1).

1. TJ Spartak Chrastava 22 21 0 1 93:17 63
2. FK Sedmihorky 22 15 1 6 63:29 46
3. Arsenal Česká Lípa 22 12 3 7 40:30 39
4. Jiskra Višňová 22 11 4 7 55:41 37
5. FK Velké Hamry 22 9 5 8 50:44 32
6. SK Skalice 22 9 4 9 47:48 31
7. Slovan Frýdlant 22 8 4 10 59:56 28
8. TJ Doksy 22 8 4 10 37:46 28