• 0
Bývalý reprezentant Marek Kulič pomohl fotbalistům Kratonoh gólem z 85. minuty k vítězství nad Kostelcem. Během 25. kola přeboru Královéhradeckého kraje se trefil i bývalý velký talent Jan Hable v dresu Náchoda. Podívejte se na video.

První Kratonohy v zápase s Červeným Kostelcem dlouho vedly - už ve druhé minutě se prosadil Lukáš Bůžek -, ale ve druhém poločase inkasovaly. Obrovská minela se povedla brankáři Josefu Mačímu, který místo do dálky odkopl balon do výšky. Ještě ve vápně míč zachytil Kristián Čáp a bylo to 1:1.

V 85. minutě se kupředu vydal dvanáctinásobný reprezentant a největší osobnost Kratonoh Kulič a technickou střelou rozhodl utkání.

Na druhém místě jsou se čtyřbodovou ztrátou fotbalisté Náchoda, kteří zdolali Provodov 3:0. Jeden z gólů vstřelil někdejší talent Hable, který v sedmadvaceti letech ukončil profesionální kariéru.

Výsledky 25. kola: Kratonohy - Č. Kostelec 2:1 (1:0), Vysoká - Nové Město 2:0 (0:0), Chlumec n. C. - Jičín 3:4 np (3:3), Náchod - Provodov 3:0 (1:0), Kostelec n/O. - Slavia HK 0:1 (0:0), Rychnov n. K. - Týniště n.O. 1:0 (1:0), Trutnov B - Broumov 3:4 (2:0), RMSK Cidlina - Dobruška 4:0 (1:0).

1. Sokol Kratonohy 25 19 5 0 1 81:22 67
2. FK Náchod 25 17 5 2 1 77:19 63
3. RMSK Cidlina Nový Bydžov 25 16 1 0 8 62:28 50
4. FC Slavia Hradec Králové 25 14 1 4 6 60:30 48
5. FK Vysoká nad Labem 25 13 2 2 8 57:36 45
6. SK Jičín 25 11 3 5 6 51:28 44
7. FK Chlumec nad Cidlinou 25 13 2 1 9 72:57 44
8. FK Kostelec nad Orlicí 25 11 2 2 10 46:39 39