• 0
Jasným způsobem si poradila Kutná Hora se Semily v rámci 25. kola divize C. Domácí fotbalisté předvedli dominantní výkon, který vyšperkovali pohlednými góly, a vyhráli vysokým výsledkem 5:2. V dalším utkání si poradil první celek soutěže Olympia Hradec Králové s týmem Suchdola 2:0. Podívejte se na video.

V utkání Kutné Hory se Semily běžela teprve 4. minuta, kdy se prvně rozvlnila síť hostů. Přesnou hlavičkou přehodil brankáře Semil Vladimír Maxa.

O čtvrt hodiny později se do samostatného úniku dostal kutnohorský Marek Wolf, který precizní placírkou s velkým přehledem zvýšil na 2:0. Domácí fotbalisté ještě navýšili náskok proměněnou penaltou Bedřicha France, na kterou v poslední minutě prvního poločasu odpověděl dorážkou Matěj Hradecký ze Semil.

Kutná Hora přidala v druhém dějství další trefy hlavičkou a šikovným lobem. Na vysokém vítězství domácích nakonec nic nezměnila ani povedená rána z dálky Martina Kočího.

Zápas pro fotbalunas.cz zhodnotil vedoucí domácího mužstva Tomáš Frejlach: „Na začátku jsme dali dvě rychlé branky a poté už jsme si zápas pohlídali. Naše vítězství je naprosto zasloužené. Gólů jsme mohli přidat i víc a ty dva jsme vůbec nemuseli dostat.“

V dalším duelu kola přivítal první celek tabulky Olympia Hradec Králové doma Suchdol. Lídr chtěl potvrdit náskok na druhý Sokol Živanice. To se mu začalo dařit od 33. minuty, kdy penaltu proměnil Richard Jukl. Olympia v druhém poločase přidala i druhou trefu a na čele po vítězství 2:0 nadále vede o deset bodů.

Výsledky 25. kola (24. hraného): Olympia HK - Suchdol 2:0 (1:0), Vysoké Mýto - Živanice 2:1 np (1:1), Ústí n.O. - Nový Bor 1:0 (0:0), Letohrad - Turnov 4:1 (3:0), Admira Praha - Trutnov 2:0 (1:0), Dvůr Králové - Jablonec n.J. 2:1 (1:0), Kutná Hora - Semily 5:2 (3:1).

1. FC Olympia Hradec Králové 24 19 1 3 1 57:10 62
2. Sokol Živanice 24 15 3 1 5 60:24 52
3. FK Turnov 23 10 4 0 9 42:44 38
4. Dvůr Králové nad Labem 23 9 4 2 8 45:36 37
5. FC Nový Bor 23 10 2 3 8 36:36 37
6. SK Vysoké Mýto 24 9 3 3 9 41:38 36
7. MFK Trutnov 23 11 1 1 10 43:42 36
8. FK Admira Praha 23 7 5 5 6 30:32 36