• 0
Hořovicko, první tým divize A, přijel v rámci 25. kola soutěže na hřiště Sokolu Čížová. Lídr tabulky nakonec domácímu celku podlehl 1:2, vítězný gól Čížové zařídil bývalý ligový hráč Martin Jirouš. V dalším utkání porazil Petřín Plzeň fotbalisty Milevska díky parádnímu sólu z 87. minuty. Podívejte se na video.

První celek divize A Hořovicko zavítal potvrdit svou pozici v rámci 25. kola soutěže na hřiště Sokolu Čížová. Překvapivě to nicméně byli domácí fotbalisté, kteří se už v 7. minutě dostali do vedení, povedenou střelou z vápna se prosadil Roman Zahrádka.

Do konce poločasu se domácí Čížová radovala ještě jednou. Parádní levačkou na 2:0 zvýšil bývalý ligový hráč v domácím dresu Martin Jirouš.

Hořovicko v druhém poločasu snížilo z kopačky Ondřeje Vrabce v 69. minutě. Další branky ovšem lídr nepřidal a podlehl tak domácí Čížové poměrem 1:2.

V dalším utkání kola se střetly týmy Petřín Plzeň a Milevsko. Po celou dobu byl stav nerozhodný, v 87. minutě se k parádnímu sólu odhodlal domácí Marek Vohrna, skvěle obešel všechny protihráče a nechytatelnou střelu zatloukl do horního rohu hostující branky.

Zápas zhodnotil pro fotbalunas.cz trenér domácích Radek Vodrážka: „Navázali jsme na zápas ve Varech, náš výkon měl hlavu a patu. Tohle vítězství jsme si zasloužili, byli jsme o ten gól lepší, zaplať pánbůh za to. Vyzdvihnul bych samozřejmě Vohrnu. Chtěl už deset minut předtím střídat, pak šel do osmdesátimetrového sprintu a rozhodl utkání.“

Výsledky 25. kola: Motorlet Praha - Rokycany 1:0 np (0:0), Český Krumlov - Sedlčany 1:0 (1:0), Petřín Plzeň - Milevsko 1:0 (0:0), J. Hradec - Karlovy Vary 1:3 (1:1), Nové Strašecí - Třeboň 1:0 (1:0), Doubravka - Aritma Praha 0:2 (0:0), Čížová - Hořovicko 2:1 (2:0), Roudné - Klatovy 1:3 (1:1).

1. Hořovicko 25 19 0 0 6 67:23 57
2. Motorlet Praha 25 13 6 1 5 51:23 52
3. Karlovy Vary 25 14 3 3 5 52:28 51
4. Klatovy 25 14 2 2 7 51:32 48
5. Aritma Praha 25 10 1 8 6 42:29 40
6. Doubravka 25 9 3 6 7 44:28 39
7. Rokycany 25 10 3 3 9 38:34 39
8. Sedlčany 25 7 7 3 8 38:43 38