• 0
Fanoušci ofenzivního fotbalu si při sledování přeboru Karlovarského kraje rozhodně přijdou na své. I ve 20. kole byly k vidění divoké zápasy. Březová přetlačila Toužim poměrem 6:4, když za domácí třikrát během pěti minut skóroval Tomáš Bereczký, který se zároveň vyhoupl do čela kanonýrů soutěže. Královské Poříčí pak zdolalo Kynšperk vysoko 7:3. Podívejte se na video.

Hosté z Toužimi se v utkání s Březovou nestačili ještě ani rozkoukat a po osmi minutách prohrávali 0:2. Trefili se domácí Jiří Šellong a Michal Svůra.

Mezi 24. a 29. minutu k tomu stačil vsítit hattrick Tomáš Bereczký z Březové, čímž se celkem s 28 brankami vyhoupl do čela střelců přeboru Karlovarského kraje.

Hosté v posledních minutách prvního poločasu snížili z penalty, Březová šla nicméně do šaten s luxusním náskokem 5:1. K prvnímu poločasu pro fotbalunas.cz uvedl člen výboru Březové Petr Peterka: „Do utkání jsme vstoupili dobře. Soupeři jsme nedali šanci, vstřelili pět branek a další šance k tomu ještě nevyužili.“

Březové se nepodařilo navázat na skvělý výkon z první půlky zápasu a utkání si ještě notně zkomplikovala. Hostující Toužim vycítila šanci a třemi brankami zápas ještě trochu zdramatizovala. V 68. minutě se za domácí podruhé v utkání trefil Svůra a zápas nakonec skončil 6:4 pro Březovou.

„Ve druhém poločasu jsme propadali ve všech herních činnostech, vázla naše kombinace. I když nám druhý poločas vůbec nevyšel, utkání nakonec skončilo v náš prospěch. Jsme rádi za domácí vítězství,“ dodal Peterka z Březové.

Podobný průběh měl i duel Královského Poříčí s Kynšperkem. V něm šli ovšem domácí po prvním poločasu ještě do většího vedení 6:1. Zápas nakonec skončil vysokou výhrou Poříčí 7:3.

Výsledky 20. kola: Hvězda Cheb - FC Cheb 0:1 (0:0), Březová - Toužim 6:4 (5:1), Mar. Lázně - Ostrov 3:2 np (2:2), Lomnice - Citice 3:0 (2:0), Král. Poříčí - Kynšperk 7:3 (6:1), Chodov - Nejdek 0:3 (0:1), Loko K. Vary - N. Sedlo 2:3 (0:2).

1. FK Ostrov 20 16 1 2 1 96:26 52
2. FK Olympie Březová 20 16 1 1 2 100:27 51
3. FC Viktoria Mariánské Lázně 20 14 4 1 1 72:20 51
4. FK Nejdek 20 10 1 3 6 51:38 35
5. Baník Union Nové Sedlo 20 10 2 0 8 45:37 34
6. FC Cheb 20 10 1 0 9 42:60 32
7. Baník Královské Poříčí 20 8 2 2 8 59:52 30
8. SK Toužim 20 9 0 2 9 65:54 29