• 0
Fanoušky Havířova ve 25. kole divize E tentokrát nenadchla nejzářivější hvězda týmu Miroslav Matušovič žádnou chytrou střelou, lišáckým lobem či pohlednou kličkou. Domácí podlehli Valašskému Meziříčí 0:1 i kvůli zahozené penaltě. V dalším utkání vyhráli fotbalisté Dolního Benešova nad Brumovem díky hezkým brankám jasně 3:0. Podívejte se na video.

Domácí Havířov byl sice od začátku utkání s Valašským Meziříčím aktivnější, branku se mu ovšem vstřelit nedařilo. V 70. minutě tvrdou střelu havířovský gólman David Stach ještě zastavil, na dorážku hostujícího Martina Výmoly byl ovšem krátký.

O deset minut později však přišla pro domácí šance na vyrovnání z pokutového kopu. K penaltě se postavil Karel Skoupý, který nicméně možností srovnat pohrdl. Neprosadila se ani nejvýraznější postava domácích Miroslav Matušovič, a tak si Valašské Meziříčí z Havířova odvezlo cennou výhru 1:0.

V dalším utkání mezi Dolním Benešovem a Brumovem vyčnívaly tři pohledné branky domácího celku. Ty zařídili fotbalisté Benešova až ve druhém poločase, skóre ve 49. minutě otevřel v pádu střelou k tyči Filip Labuda.

Následovala další trefa k tyči od Bohuslava Moce, jehož doplnil krásným sólem Ondřej Adamík v 77. minutě.

Výsledky 25. kola: Petřkovice - Petrovice 2:3 (0:2), Velké Karlovice - SFC Opava B 2:0 (1:0), Vsetín - Nový Jičín 1:3 (0:2), Dolní Benešov - Brumov 3:0 (0:0), Slavičín - Rýmařov 0:0 (0:0), Havířov - Val. Meziříčí 0:1 (0:0), Frýdlant n.O. - Nové Sady 1:0 (0:0), Krnov - Hranice 2:3 (1:3).

1. FC Odra Petřkovice 25 18 1 6 45:21 55
2. Lokomotiva Petrovice 25 14 5 6 45:20 47
3. FC TVD Slavičín 25 12 6 7 38:26 42
4. FK Nový Jičín 25 11 7 7 35:25 40
5. TJ Valašské Meziříčí 25 12 4 9 39:30 40
6. FK Nové Sady 25 11 5 9 45:35 38
7. FC Dolní Benešov 25 10 4 11 33:38 34
8. SK Jiskra Rýmařov 25 9 6 10 38:35 33