• 0
Druhý celek tabulky Bohunice zavítal v rámci 24. kola přeboru Jihomoravského kraje do Moravského Krumlova. V utkání padly dvě branky z penalt, za hosty se trefil Petr Kulička nádherně z přímého kopu. Bohunice nakonec utkání ovládly poměrem 5:2. V dalším utkání porazili fotbalisté Ráječka Znojmo jasným výsledkem 4:0. Podívejte se na video.

Ve 14. minutě vedli hosté z Bohunic nad Moravským Krumlovem 1:0. Míč si ke standardní situaci postavil Petr Kulička a pravačkou jej parádně zatočil do levého horního rohu branky. Gólman Krumlova byl absolutně bez šance, a hosté tak odskočili do vedení 2:0.

Po celou dobu utkání si Bohunice hlídaly jisté vedení. V 65. minutě zvyšoval hostující Stanislav Píšek proměněnou penaltou už na 4:0.

Domácím se podařilo snížit v rozpětí šesti minut díky dvěma brankám Vojtěcha Řezáče, když druhá trefa padla z penalty. Hosté z Bohunic skórovali ještě jednou a nakonec si odvezli výhru 5:2.

V dalším duelu kola rozstřílelo Ráječko celek Znojma poměrem 4:0. Asistent prohraného týmu Tomáš Pěnkava se pro web Znojma vyjádřil slovy: „Náš výkon byl žalostný a budu se opakovat, že když to nejde fotbalově, tak se musí bojovat. Domácí nás v tomto jednoznačně předčili a mohli vyhrát i vyšším rozdílem.“

Výsledky 24. kola: Sparta Brno - Mutěnice 2:3 (1:2), Bosonohy - Bystrc 2:2 (1:1), Jevišovice - Moravská Slavia 0:4 (0:2), Novosedly - Bzenec 1:2 (0:2), M. Krumlov - Bohunice 2:5 (0:3), Boskovice - Vojkovice 4:0 (1:0), Ráječko - FK Znojmo 4:0 (2:0), Rousínov - Lanžhot 2:1 (2:1).

1. Slovan Bzenec 23 19 1 3 66:27 58
2. TJ Tatran Bohunice 25 16 4 5 58:20 52
3. FK Mutěnice 24 13 5 6 46:26 44
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 24 13 4 7 52:29 43
5. SK Moravská Slavia 24 12 4 8 55:42 40
6. SK Olympia Ráječko 24 12 4 8 53:40 40
7. FC Sparta Brno 23 12 2 9 54:38 38
8. FK SK Bosonohy 24 11 5 8 39:39 38