• 0
To, že by suverénní lídr přeboru Libereckého kraje z Chrastavy soutěž ještě nakonec neovládl, si zřejmě myslí už jen málokdo. Zvláště když si tým, v jehož kádru působí bývalý reprezentační záložník Jiří Štajner, ve 21. kole soutěže poradil se sokem z Velkých Hamrů. V dalším utkání fotbalisté Bozkova přejeli Košťálov na jeho půdě poměrem 6:1. Podívejte se na video.

Štajner a Beneš. To spojení funguje náramně a tým Chrastavy z něj velice těží. Naposledy ve 21. kole soutěže zmíněné duo zařídilo vítěznou trefu na 2:1 v duelu s Velkými Hamry.

V dalším klání mezi Košťálovem a Bozkovem bylo skóre utkání po prvním poločase nerozhodné 1:1. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo utkání zvrhnout v debakl.

To se ale nicméně stalo. Za hosty se trefili Bejda, Vrchovský, Mazánek, Prousek a Červený a rázem z toho byla kanonáda do domácí sítě, která skončila výsledkem 6:1.

O střetnutí se pro fotbalunas.cz vyjádřil vedoucí Košťálova Michal Baudyš slovy: „Co k tomu říct. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém jsme hosty posadili na koně zbytečnou penaltou a poté jsme se sesypali. A ještě ke všemu se nám zranil brankář Průcha, tak mu přeji brzké uzdravení.“

Výsledky 21. kola (20. hraného): Frýdlant - Sedmihorky 3:2 (2:2), Skalice - Višňová 0:2 (0:1), Košťálov - Bozkov 1:6 (1:1), Hejnice - Česká Lípa 1:2 (0:1), Železný Brod - Lomnice 1:2 (0:2), Chrastava - Velké Hamry 2:1 (1:0), Mšeno - Doksy 1:2 (1:2).

1. TJ Spartak Chrastava 20 19 0 1 84:17 57
2. FK Sedmihorky 20 13 1 6 54:29 40
3. Arsenal Česká Lípa 20 11 3 6 35:27 36
4. Jiskra Višňová 20 10 4 6 44:35 34
5. FK Velké Hamry 20 8 5 7 40:39 29
6. SK Skalice 20 8 4 8 45:44 28
7. TJ Doksy 20 8 3 9 36:41 27
8. Slovan Frýdlant 20 7 4 9 53:50 25