• 0
Fotbalisté Slavie Hradec Králové deklasovali Sokol Provodov 5:0. Ve 23. kole přeboru Královéhradeckého kraje přitom o poločase vedli jen 1:0 po gólu z penalty, ve druhé půli však soupeře zcela rozebrali. Podívejte se na video.

Hradecká Slavia se během první půle proti dvanáctému Provodovu dost trápila. Územní převaha nebyla domácím nic platná, obranný blok hostů držel pevně a už se zdálo, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu. Provodov ovšem fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil ve 41. minutě Michal Hloušek.

Dominantní výkon Slavie přinesl ve druhé pětačtyřicetiminutovce mnohem víc branek. David Chobotský zvyšoval v 58. minutě po rychle rozehrané standardce na 2:0, v závěrečné pasáži hry přidali domácí další tři zásahy a utkání skončilo vysokým vítězstvím 5:0.

Výsledky 23. kola: Slavia HK - Provodov 5:0 (1:0), Vysoká - Č. Kostelec 2:1 (1:1), Chlumec n. C. - Týniště n.O. 2:1 np (1:1), Náchod - Jičín 2:1 (1:1), Kostelec n/O. - Dobruška 2:1 np (1:1), Rychnov n. K. - Kratonohy 1:2 np (1:1), Trutnov B - Nové Město 3:2 np (2:2), RMSK Cidlina - Broumov 3:2 (0:1).

1. Sokol Kratonohy 23 17 5 0 1 77:21 61
2. FK Náchod 23 15 5 2 1 69:19 57
3. RMSK Cidlina Nový Bydžov 23 15 1 0 7 57:26 47
4. FC Slavia Hradec Králové 23 12 1 4 6 57:30 42
5. FK Vysoká nad Labem 23 12 2 2 7 55:34 42
6. FK Chlumec nad Cidlinou 23 12 2 0 9 66:52 40
7. SK Jičín 23 10 2 5 6 46:24 39
8. FK Kostelec nad Orlicí 23 11 2 2 8 45:36 39