Faksa má radost z gólu, Hemský z celého týmu

6:53,  aktualizováno  8:29

Český hokejový nováček Radek Faksa se ve čtvrtek blýskl svým třetím zásahem v play-off NHL a pomohl tak Dallasu k důležité výhře 3:2 po prodloužení na ledě St. Louis. Stav série je vyrovnaný 2:2 na zápasy. Prodlužovalo se také v Nashvillu, kde se zrodil zatím nejdelší zápas letošního Stanley Cupu. Až ve 112. minutě zařídil domácím výhru 4:3 nad San Jose a s tím spojené srovnání na 2:2 na zápasy útočník Mike Fisher. celý článek

Faksa gólem pomohl Dallasu k výhře, Nashville slavil až ve 112. minutě

P95e24t19r
P12á61l31k71a
trochu off topic - pokud by SC vyhrálo St. Louis a Jaškin nezasáhl do play off, dostane prsten nebo má odehráno málo i...
F21i98l31i36p
L78o98u11k83a
Je tam tuším pravidlo 41 odehraných zápasů v základní části nebo 1 zápasu ve finále Stanley Cupu. Jaškin má odehráno 65...