• 0
Rezerva Letohradu se nachází na posledním místě přeboru Pardubického kraje. Ale první tým Letohradu má ovšem v divizi C podstatně lepší pozici. V rámci 23. kola soutěže navíc jasně zvítězil doma nad Trutnovem 5:0 poté, co si hostující fotbalisté sami dali dvě branky. Podívejte se na video.

První půlka zápasu Letohrad - Trutnov nebyla nijak gólově atraktivní, padla pouze jedna branka poté, co penaltu proměnil domácí Radek Tichý.

Druhý poločas už byl ze strany obou týmů podstatně aktivnější, což potvrzují slova trenéra hostí Miloše Dvořáka pro fotbalunas.cz: „Šance jsme měli, ale inkasovali jsme ze zbytečné penalty. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme být ještě agresivnější v koncovce.“

Hostům se nedařilo vyrovnat. Branku nakonec přeci jen vstřelili, nicméně do vlastní sítě. Gólmana smolně překonal v 58. minutě Vladimír Marks. Za několik okamžiků přidali domácí třetí gól, trefil se záložník René Macek.

Když se pak z blízkosti za Letohrad prosadil Jiří Štěpán, bylo to už 4:0. Na závěr pak smolné klání pro hosty druhou vlastní branku podtrhl Michal Kamitz.

Letohrad vyhrál vysoko 5:0. Hostující trenér Dvořák ovšem s jasným průběhem zápasu nesouhlasil: „Herně jsme byli lepší my, domácí podržel brankář a navíc jim tam spadlo snad víc, než si představovali.“

Výsledky 23. kola (22. hraného): Vysoké Mýto - Suchdol 1:0 (0:0), Ústí n.O. - Jablonec n.J. 1:2 (1:1), Letohrad - Trutnov 5:0 (1:0), Semily - Turnov 0:5 (0:3), Jaroměř - Olympia HK 0:2 (0:1), Dvůr Králové - Živanice 0:1 (0:0), Kutná Hora - Nový Bor 1:3 (0:1).

1. FC Olympia Hradec Králové 22 17 1 3 1 50:10 56
2. Sokol Živanice 22 14 3 0 5 56:23 48
3. FK Turnov 21 9 4 0 8 39:39 35
4. Dvůr Králové nad Labem 22 8 4 2 8 43:35 34
5. SK Vysoké Mýto 22 9 2 3 8 40:32 34
6. FC Nový Bor 21 9 2 3 7 34:34 34
7. Sokol Jablonec n.Jizerou 22 10 1 2 9 36:37 34
8. MFK Trutnov 21 10 1 1 9 41:40 33