• 0
Půl hodiny vydržel nejhorší tým fotbalového přeboru Karlovarského kraje bez gólu. Pak jich Kynšperk inkasoval od Chodova hned sedm a za devatenáct utkání celkově 122. V 19. kole vyhrál vedoucí Ostrov nad Hvězdou Cheb 6:0, přičemž pět branek vstřelil ve druhé půli. Podívejte se na video.

„Opět jsme hráli v nekompletní sestavě, což nás ale neomlouvá. Do branky se postavil dorostenec, hráč z pole Karel Sommer, protože náš gólman s bolavou rukou nemohl chytat, a tak nastoupil v útoku. Prvních třicet minut jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem,“ popisoval trable Kynšperka jeho kouč Karel Bayer pro fotbalunas.cz.

Jeho svěřenci dostali za první poločas „jen“ dva góly, v tom druhém však přišla tradiční nálož - v rozmezí 57. a 79. minuty hned pětice branek. Hattrickem se blýskl chodovský Lukáš Kočí.

I fotbalisté Ostrova si většinu zásahů schovali na druhý poločas. Proti Hvězdě Cheb v něm nasázeli pět gólů a zaslouženě zvítězili 6:0 - o všech šest tref se podělil stejný počet hráčů.

Ostrov tak i nadále kraluje přeboru Karlovarského kraje s dvoubodovým náskokem druhé Mariánské lázně.

Výsledky 19. kola: FC Cheb - Král. Poříčí 1:4 (1:3), Citice - Březová 2:3 np (2:2), Kynšperk - Chodov 0:7 (0:2), Ostrov - Hvězda Cheb 6:0 (1:0), N. Sedlo - Mar. Lázně 0:2 (0:2), Nejdek - Lomnice 2:3 (1:1), Toužim - Loko K. Vary 2:1 (1:0).

1. FK Ostrov 19 16 1 1 1 94:24 51
2. FC Viktoria Mariánské Lázně 19 14 3 1 1 70:18 49
3. FK Olympie Březová 19 15 1 1 2 94:23 48
4. FK Nejdek 19 9 1 3 6 48:38 32
5. Baník Union Nové Sedlo 19 9 2 0 8 42:35 31
6. SK Toužim 19 9 0 2 8 61:48 29
7. FC Cheb 19 9 1 0 9 41:60 29
8. Baník Královské Poříčí 19 7 2 2 8 52:49 27