Tomáš Hertl se těší na play-off a věří svým žralokům

7:20,  aktualizováno  8:30

Český nováček v NHL, útočník Radek Faksa, v pátek odehrál svůj zatím nejpovedenější zápas v úvodu zámořské kariéry. S bilancí (1+1) byl zvolen první hvězdou u výhry Dallasu 2:1 nad St. Louis v prvním souboji série 2. kola play-off. Nejprve asistoval u otevírací trefy Roussela a v 56. minutě za asistence Aleše Hemského utkání rozhodl. Dařilo se i Tomáši Hertlovi, jenž nastartoval pětigólový obrat San Jose ze třetí třetiny proti Nashvillu. celý článek

Faksa v životním zápase trefil Dallasu výhru, gól slavil také Hertl

P43a24v86e54l
C33h91a67t27a30r26i25c54e38k
Odbočuji - díky za radu: Naskakuje mi jen nová podoba sportu na iDnes, nikde nevidím možnost vrátit se do starší verze...
J87a71n
V85r51á53b55e57l
Zaslouženě vítězství Dallasu. Dominantní, aktivní ofenzivní hra se spoustu šanci V obraně díky skvělému forcekingu moc...
M80a44r12c16e33l