• 0
Dal hattrick v obou poločasech a o hvězdě zápasu nebylo pochyb. Frýdlant i díky obřímu přispění Tomáše Částka deklasoval Bozkov 9:1. Chrastava porazila ve 20. kole fotbalového přeboru Libereckého kraje Lomnici 6:2. Třemi góly se blýskl Jakub Beneš. Podívejte se na video.

Neskutečné utkání sehrál frýdlantský střelec Částek na hřišti Bozkova. Za jeden jediný zápas vstřelil stejně branek, jako v předchozích osmnácti! Jeho show začala už v páté minutě, když otevřel skóre hlavou.

A góly do sítě Bozkova jenom přibývaly. Částek zvládl do přestávky zkompletovat hattrick, jeho spoluhráči navíc přidali další zásahy a už o poločase bylo prakticky rozhodnuto - Frýdlant vedl 6:0.

Jenže i druhé dějství patřilo útočníkovi hostů. Částek totiž znovu nasázel do sítě bezmocného Bozkova tři branky a celkově zaznamenal ojedinělých šest gólů v jednom utkání.

Fotbalisté Chrastavy otevřeli v duelu s Lomnicí skóre velmi záhy, ale domácí během dvou minut vývoj zápasu otočili. Z jejich strany to ovšem bylo vše - Chrastava ještě do přestávky vyrovnala a druhý poločas už patřil pouze jí.

Lídr přeboru nasázel ještě čtyři branky - tři z nich si připsal nejlepší kanonýr soutěže Beneš - a zvítězil 6:2. Jiří Štajner naskočil do utkání v 65. minutě.

Výsledky 20. kola (19. hraného): Lomnice - Chrastava 2:6 (2:2), Česká Lípa - Železný Brod 1:2 (1:1), Sedmihorky - Hejnice 4:0 (4:0), Bozkov - Frýdlant 1:9 (0:6), Skalice - Košťálov 6:2 (2:0), Višňová - Doksy 4:3 (3:1), Velké Hamry - Mšeno 2:2 (1:1).

1. TJ Spartak Chrastava 19 18 0 1 82:16 54
2. FK Sedmihorky 19 13 1 5 52:26 40
3. Arsenal Česká Lípa 19 10 3 6 33:26 33
4. Jiskra Višňová 19 9 4 6 42:35 31
5. FK Velké Hamry 19 8 5 6 39:37 29
6. SK Skalice 19 8 4 7 45:42 28
7. TJ Doksy 19 7 3 9 34:40 24
8. Slovan Frýdlant 19 6 4 9 50:48 22