• 0
Fotbalisté Nového Boru deklasovali ve 22. kole divize C poslední Semily 5:2. Hosté přitom v zápase vedli a minimálně první poločas byli vyrovnaným soupeřem. Olympia Hradec Králové zdolala Dvůr Králové jasně 3:0 a i nadále vévodí tabulce s dvanáctibodovým náskokem. Podívejte se na video.

Semily přijely do Nového Boru s vědomím, že musí zvítězit, aby udržely naději na záchranu. A podle toho i vypadal první poločas. Lukáš Suk se šikovně zbavil domácích obránců a přesnou střelou poslal hosty do vedení. Nadějný stav ale příliš dlouho nevydržel - domácí Jan Černý vyrovnal na 1:1.

Nový Bor ve druhém dějství zabral a nakonec Semilům uštědřil debakl. Po hodině hry otočil skóre po přihrávce za obranu Petr Stromecký, jenž o chvíli později přidal svůj druhý zásah v utkání. Hosté duel zdramatizovali, ale téměř okamžitě inkasovali čtvrtý gól. V úplném závěru ještě uzavřel na konečných 5:2 Ladislav Čurgali.

„Výsledek neodpovídá předvedené hře. Škoda, že za stavu 3:2 jsme hned po chybě dostali čtvrtou branku,“ mrzelo Jana Bretta, asistenta kouče Semil.

„Semily předvedly dobrý výkon, ale naše výhra je zasloužená,“ ocenil pro fotbalunas.cz představení hostů Jiří Obrovský, spolupracovník klubové redakce Nového Boru.

Šlágr kola mezi prvním Hradcem a třetím Dvorem Králové jasně ovládli domácí. Díky zásahům Michala Strassera, Petera Očovana a Richarda Jukla zvítězili 3:0.

Výsledky 22. kola (21. hraného): Olympia HK - Dvůr Králové 3:0 (1:0), Suchdol - Turnov 1:2 (0:1), Nový Bor - Semily 5:2 (1:1), Jablonec n.J. - Letohrad 1:3 (0:2), Živanice - Admira Praha 2:1 (0:1), Vysoké Mýto - Jaroměř 1:2 np (1:1), Trutnov - Kutná Hora 0:3 (0:2).

Poznámka: Litol odstoupila ze soutěže, její zápasy byly anulovány.

1. Olympia Hradec Králové 21 16 1 3 1 48:10 53
2. Živanice 21 13 3 0 5 55:23 45
3. Dvůr Králové 21 8 4 2 7 43:34 34
4. Trutnov 20 10 1 1 8 41:35 33
5. Suchdol 21 8 2 4 7 33:25 32
6. Kutná Hora 20 10 0 2 8 32:35 32
7. Pěnčín-Turnov 20 8 4 0 8 34:39 32