• 0
Prošli mládežnickými týmy pražské Sparty, ligu však hráli v Blšanech, respektive Českých Budějovicích. Štěpán Kacafírek pomohl Českému Brodu k jednoznačné výhře 3:0 hattrickem, Ondřej Bíro se ve 22. kole divize B podílel na obratu Souše - mimo jiné krásným přímým kopem. Podívejte se na video.

Kacafírek se v nejvyšší soutěži - stejně jako Bíro - příliš neprosadil a nastřádal tři ligové starty. V posledních letech pomáhal Suchdolu, na jarní část sezony přišel do Českého Brodu.

Na hřišti Loun otevřel skóre v 72. minutě - Brod rozjel rychlý protiútok a někdejší fotbalista Sparty proměnil přihrávku před prázdnou bránu. Další dva góly padly po totožném scénáři - tedy brejku - a oba zaznamenal Kacafírek. V novém působišti už nastřílel šest branek.

Bíro se v dresu Souše poprvé prosadil v 79. minutě za stavu 3:1 pro domácí Litvínov - navedl si balon z levého křídla na střed a s přispěním tečujícího obránce snížil.

To nejlepší si však nechal na úplný závěr. Dvě minuty před koncem utkání se ujal rozehrávky volného přímého kopu z hranice pokutového území a precizním obstřelem poslal zápas do penaltového rozstřelu. V něm byli úspěšnější hosté a z málem ztraceného souboje nakonec získali dva body.

Výsledky 22. kola: Libiš - Kladno 2:1 (2:1), Chomutov - Litoměřice 5:0 (2:0), Tatran Rakovník - Nymburk 0:1 (0:1), Vilémov - Lovosice 3:2 (1:0), Litvínov - Souš 3:4 np (3:3), Meteor - Úvaly 2:0 (1:0), Hor. Měcholupy - Neratovice 2:1 np (1:1), Louny - Český Brod 0:3 (0:0).

1. Lovosice 22 13 4 2 3 38:20 49
2. Kladno 22 12 1 5 4 49:25 43
3. Český Brod 22 10 4 4 4 43:25 42
4. Neratovice-Byškovice 22 11 2 3 6 38:30 40
5. Libiš 22 11 2 2 7 36:25 39
6. Meteor Praha 22 9 4 3 6 41:28 38
7. Souš 22 9 3 4 6 33:27 37
8. Nymburk 22 7 3 6 6 23:24 33