• 0
Řekl si o přihrávku a následnou parádní kolmici neomylně proměnil v gól na 2:0 pro domácí. V zápase 21. kola fotbalové divize A mezi Karlovými Vary a poslední Třeboní se kanonýr Martin Psohlavec prosadil ještě ve dvou případech, a nejvýrazněji se tak podílel na jasné výhře 6:1. V dalším utkání padl překvapivě lídr z Hořovicka s Doubravkou 0:3. Podívejte se na video.

Běžela 26. minuta zápasu mezi Karlovými Vary a Třeboní, kdy si útočník domácích Martin Psohlavec dobře zaběhl za obranu, dostal skvěle načasovanou kolmici a s ne příliš velkou námahou šikovně překonal hostujícího brankáře Jakuba Skálu. Před Psohlavcem už otevřel skóre utkání Marian Geňo, Vary tak v tu chvíli vedly 2:0.

Za necelé čtyři minuty se stav duelu ovšem měnil znovu a opět u toho byl Psohlavec. Centr ze standardní situace z půlky hřiště tečoval hlavou a mohl slavit svou druhou branku v utkání.

V 35. minutě si stejný střelec naskočil perfektně na roh a už tak zdeptané obraně hostů zasadil celkem čtvrtou ránu. Psohlavec se díky hattricku dostal na přední místo tabulky střelců divize A s celkem 19 zásahy v sezoně.

Vary přidaly ještě dvě branky. Podruhé v duelu se trefil Marián Geňo, poslední šestou trefu pro domácí fotbalisty pak obstaral Michal Királyi. I Třeboň zaznamenala čestný úspěch, o čisté konto připravil karlovarského gólmana Daniela Strnada hostující Michal Rossmann.

K zápasu se pro fotbalunas.cz vyjádřil třeboňský obránce Ondřej Cahyna slovy: „Na Vary jsme absolutně neměli. Narazili jsme zatím na nejzdatnějšího soupeře. Přijeli jsme ve dvanácti lidech a to se hrát nedá, navíc jsme naivně bránili standardní situace a po prvním poločase bylo rozhodnuto. Dokud se každý z hráčů nezamyslí sám nad sebou, nemáme v divizi co dělat...“

V dalším klání kola porazila doma Doubravka lídra z Hořovicka jasným výsledkem 3:0. I přes prohru ale zůstávají hosté nadále první, na druhý Motorlet mají náskok dvou bodů.

Výsledky 21. kola: Petřín Plzeň - Klatovy 0:1 np (0:0), J. Hradec - Aritma Praha 1:2 (0:0), Doubravka - Hořovicko 3:0 (2:0), Roudné - Český Krumlov 0:1 np (0:0), Nové Strašecí - Sedlčany 3:1 (2:0), Karlovy Vary - Třeboň 6:1 (5:0), Motorlet Praha - Čížová 3:0 (2:0), Milevsko - Rokycany 1:0 (1:0).

1. FK Hořovicko 21 16 0 0 5 57:20 48
2. FK Motorlet Praha 21 13 3 1 4 48:18 46
3. 1.FC Karlovy Vary 21 11 3 3 4 44:24 42
4. SK Senco Doubravka 21 9 3 3 6 41:23 36
5. SK Klatovy 1898 21 10 2 2 7 38:30 36
6. Tatran Sedlčany 21 7 6 2 6 36:31 35
7. SK Aritma Praha 21 9 0 6 6 36:25 33
8. Sokol Nové Strašecí 21 10 1 1 9 28:40 33