Satoranského osm asistenci Barcelonu v prvním čtvrtfinále nespasilo

• 0
Basketbalisté FC Barcelona vstoupili do čtvrtfinálové série Euroligy prohrou 61:66 v ruském Krasnodaru, přestože po většinu zápasu vedli. Český reprezentant Tomáš Satoranský si v poraženém týmu připsal dva body, dva doskoky a osm asistencí.

Barcelona přitom vyhrála poločas o šest bodů a ještě v úvodu poslední čtvrtiny vedla. Kubaň ale v závěrečné desetiminutovce dovolila hostům nastřílet jen osm bodů a zápas otočila.

Satoranský odehrál 17 a půl minuty a s osmi asistencemi byl nejlepším hráčem zápasu. Střelcům vévodil autor 17 domácích bodů Anthony Randolph.

Druhé utkání série na tři vítězství se v Rusku hraje v pátek.

Euroliga basketbalistů

Čtvrtfinále - 1. zápasy

Kubaň Krasnodar - FC Barcelona 66:61 (za hosty Satoranský 2 body, 2 doskoky, 8 asistencí)
CSKA Moskva - Crvena zvezda Bělehrad 84:74
Fenerbahce Istanbul - Real Madrid 75:69 (domácí Veselý je zraněný a nenastoupil)
Laboral Vitória - Panathinaikos Atény 84:68