• 11
Srbský obránce Aleksandar Kolarov z Manchester City se připomněl svou excelentní levačkou. Jeho nádherný gól na hřišti Bournemouth však není v 32. kole Premier League nejhezčí, vedení soutěže vybralo perfektně provedený přímý kop Dimitri Payeta z West Hamu.

5. Philippe Coutinho: Liverpool - Tottenham 1:1

První gól zápasu padl v 51. minutě. Coutinho rozjel akci středem pole, dostal spoustu prostoru , narazil si se Sturridgem (i jeho obránci špatně bránili) a střelou ze 14 metrů střílel technicky k tyči.

4. Kevin De Bruyne: Bournemouth - Manchester City 0:4

Domácí ztratili před vlastním pokutovým územím míč a hosté zahráli bleskovou akci. Sergio Agüero, David Silva a De Bruyne pálil z voleje z hranice vápna. Potlesk zaslouží právě provedení celé akce. Ve 12. minutě to bylo 2:0.

3. Harry Kane: Liverpool - Tottenham 1:1

I druhý gól souboje v Liverpoolu se dostal do hitparády. Eriksen dostihl míč ještě ve hřišti, odcentroval a Kane se ve vápně prosadil proti Lovrenovi a z otočky pálil ke vzdálenější tyči. Byl to jeho 22. ligový sezony, v čele tabulky střelců má o tři víc než Vardy z Leicesteru.

2. Aleksandar Kolarov: Bournemouth - Manchester City 0:4

Gól, který nebyl pro vývoj utkání důležitý, ale byl nádherný. Srbský obránce Kolarov převzal míč u levé postranní čáry, navedl si ho do středu hřiště, pak zamířil mezi dvěma protihráči do vápna a z ostrého úhlu střílel přes celou bránu do horního růžku brány. V nastavení završil výhru 4:0.

1. Dimitri Payet: West Ham - Crystal Palace 2:2

Precizně provedený přímý kop z 18 metrů z levé strany pravačkou kolem zdi. Francouzský záložník Payet dal svůj devátý ligový gól sezony. V závěru půle skóroval na 2:1, ale ke třem bodům to West Ham v londýnském derby nedotáhl. V boji o poháry tak klesl na šestou příčku o dva body za Manchester United.