• 0
Hostouň porazila v 18. kole fotbalového přeboru Středočeského kraje doma Dobříš 3:1 a se čtyřbodovým náskokem vede tabulku. V dresu Hostouně se dařilo Jaroslavu Trnkovi, jenž jednu ze svých dvou tref okořenil kličkou ve stylu slavného Cristiana Ronalda. Podívejte se na video.

Trnka na sebe poprvé upozornil již v páté minutě utkání, když zpracoval centrovaný míč za obranu Dobříše a poslal Hostouň do vedení. I druhou trefu přidal po podobném scénáři, jen si tentokrát před bránou hostí dovolil zasekávačku á la Ronaldo a střelou do protipohybu gólmana hostí zvyšoval na 2:0.

Dobříš, v jejímž dresu odehrál celé utkání bývalý hráč Liberce či Blšan Filip Dort, ještě v první půli díky Martinu Valsovi snížila, na vyrovnání se však už nezmohla. V závěru zápasu se totiž potvrdil výhru Hostouně hlavičkující Roman Letko.

„Představení to ale bylo dobré, diváci se museli bavit. Oba týmy hrály dobře, my byli ale o kousek lepší,“ hodnotil utkání pro klubový web asistent trenéra Hostouně Josef Vacovský.

Výsledky 18. kola: Vykáň - Poříčí n/S. 0:1 (0:0), Jíloviště - Ostrá 0:1 (0:0), Sázava - Tuchlovice 2:3 (0:3), Lhota - ČLU Beroun 0:2 (0:1), Vraný - Mnich. Hradiště 2:1 (1:0), SK Rakovník - Rejšice 1:2 (0:2), Hostouň - Dobříš 3:1 (2:1), Semice - Velvary 1:4 (1:2).

1. Sokol Hostouň 18 12 2 2 2 42:25 42
2. Sportovní sdružení Ostrá 18 10 3 2 3 38:22 38
3. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 18 10 0 6 2 33:25 36
4. Slovan Velvary 18 9 3 1 5 45:27 34
5. Čechie Vykáň 18 11 0 1 6 38:29 34
6. Český lev-Union Beroun 18 10 0 1 7 39:22 31
7. MFK Dobříš 18 9 1 0 8 41:37 29
8. Mnichovohradišťský SK 18 7 2 1 8 26:25 26